Zapraszamy do współpracy!

Obecnie poszukujemy osoby ciekawej, dynamicznej, z energią do działania, na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży / handlowiec ze znajomością CDN XL

Miejsce pracy: biuro w Krakowie, okolice Ronda Czyżyńskiego.

Jeśli jesteś osobą:

– gotową do podjęcia nowego wyzwania, zostania nie tylko handlowcem, ale i partnerem biznesowym oraz doradcą technicznym
– świadomą tego, jak wyglądają relacje biznesowe z klientami B2B
– o nowych pomysłach, kreatywną i ciekawą nowych wyzwań i doświadczeń
– posiadającą motywację, dążącą do wyznaczonych celów, chętnie podnoszącą swoje kompetencje.

dołącz do naszego Zespołu!

Zatrudniając nowe osoby w SICO

planujemy długoterminową współpracę. Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę. Szkolenia, praca w stabilnej firmie i Zespole odnoszącym sukcesy. Praca od poniedziałku do piątku, od 8 do 16.

Wymagania:

– znajomość programu Comarch CDN XL,

– doświadczenie na podobnym stanowisku,

– znajomość zasad rachunkowych związanych z fakturowaniem,

– znajomość podstawowych zasad związanych z gospodarką magazynową,

– obsługa programów pakietu Microsoft Office,

– znajomość branży poligraficznej będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

– kompleksowa obsługa klientów firmy,

– realizacja procesów sprzedażowych: fakturowanie, wystawianie dokumentów magazynowych, itp.,

– prowadzenie kasy i wystawianie dok. księgowych,

– realizowanie planów sprzedażowych,

– przygotowywanie ofert handlowych,

– dbałość o wysoką jakość obsługi,

– współpraca z pozostałymi handlowcami oraz innymi działami firmy (min. logistyką, księgowością)

– obsługa biura handlowego.

Proces rekrutacji składa się z trzech etapów: analiza przesłanych aplikacji pod kątem wymogów stanowiskowych, wstępna rozmowa kwalifikacyjna (on line lub osobiście), dzień próbny, rozmowa

z managerem regionalnym.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu pracuj.pl

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SICO POLSKA Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ulicy Annopol 3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo  dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych osobowych.