Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko:

Handlowiec Zewnętrzny / Regionalny Przedstawiciel Handlowy
MATERIAŁY POLIGRAFICZNE:

SITODRUK, DRUK WIELKOFORMATOWY, REKLAMA

Miejsce pracy: Poznań
(obszar działań: województwo wielkopolskie, lubuskie)

 Główne zadania:

  • rozwój sprzedaży w podległym regionie,
  • negocjacje warunków współpracy z Klientami,
  • dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z Klientami,
  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • monitorowanie lokalnego rynku branżowego,
  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • raportowanie bieżących działań.

Wymagania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w handlu lub/i w agencji reklamowej, drukarni, itp.
  • znajomość zagadnień poligraficznych,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • język angielski – na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy,
  • znajomość technik sprzedażowych,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • samochód, telefon, komputer,
  • system szkoleń produktowych i sprzedażowych,
  • pracę w stabilnej firmie.

Prosimy o wskazanie oczekiwań finansowych.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez portal: www.pracuj.pl