Laminator STARTER 1600, 1400, 1080

Kala Laminator STARTER 1600, 1400, 1080

Podstawowej klasy laminator dostępny w czterech szerokościach: 108 cm, 140 cm lub 160 cm

Laminator Starter znakomicie sprawdza się w typowych zleceniach realizowanych przez producentów oznakowań, laboratoria fotograficzne, drukarnie oraz każde inne przedsiębiorstwo z produkcją na niskim lub średnim poziomie. Starter jest niezwykle łatwy w użytkowaniu i może być obsługiwany przez każdego pracownika firmy. Gwarantuje on doskonałe efekty wykończenia, podnosząc przy tym wartość produkcji, poszerzając ofertę i zwiększając dochody ze sprzedaży. Laminator ten jest doskonałym uzupełnieniem każdej instalacji, w tym najnowszych drukarek i ploterów tnących do szerokości 160 cm, zarówno pod względem jakości, jak i wydajności.

Korzyści

Laminacja jednostronna

Jednoczesna laminacja i nakładanie błony klejowej

Taśma aplikacyjna

Kolorowe tła

Nakładanie na płyty o grubości 50 mm

Samoblokujące się wałki

Podnoszenie rolek

Opcjonalna prowadnica do wydruków i uchwyt na rolę

Górny wałek podgrzewany

Rolka nawijająca zalaminowane wydruki

Okiem naszego eksperta:

Laminator Starter firmy Kala udowadnia, że nowoczesna maszyna produkcyjna może zostać wykonana we Francji z użyciem europejskich komponentów i części, zgodnie z najnowszymi przepisami dotyczącymi BHP i elektryczności, a przy tym pozostać bardziej ekonomiczną niż urządzenia sprowadzane z Dalekiego Wschodu.

Firmie Kala udało się to osiągnąć dzięki:

• Zespołowi ds. sprzedaży i marketingu znającemu i wyprzedzającemu oczekiwania rynku oraz doświadczeniu wykwalifikowanych inżynierów zaznajomionych z technologiami stosowanymi w innych laminatorach z oferty firmy Kala.

• Bliskiej współpracy z naszymi technicznymi partnerami i wykonawcami, wybranymi ze względu na ich skuteczność, zaangażowanie oraz geograficzną bliskość w celu ograniczenia kosztów logistyki oraz śladu węglowego przy produkcji naszych laminatorów.

• Ciężkiej pracy przy poszukiwaniu i nadzorowaniu jakości komponentów, w szczególności rolek.

• Stałym przepływom w naszym łańcuchu dostaw oraz precyzyjnemu śledzeniu lokalizacji wszystkich części używanych w maszynie.

Dominik Borkowski

Manager Działu Sprzedaży Maszyn / Manager of Devices Sales Department

Poznaj markę Kala

KALA specjalizuje się w tworzeniu i produkcji urządzeń do wykańczania druku wielkoformatowego dla branży graficznej, komunikacji wizualnej i przemysłu. Na całym świecie wydajność produktów KALA, precyzja, łatwość obsługi, poziom bezpieczeństwa, przyczyniają się do zadowolenia właściciela i prośby o sprawny i długoterminowo niezawodny sprzęt. W ciągu zaledwie kilku lat Kala stała się głównym graczem na rynku uszlachetniania druku wielkoformatowego. Z sukcesem swoją działalność koncentrują na rynku graficznym, ale także na przemysłowym zastosowaniu swoich produktów. W rezultacie stale generują nowe pomysły przez zrozumienie rynku, obserwację metod pracy i analizę długofalowych potrzeb drukarzy. To dzięki temu oferują innowacyjne rozwiązania, które naprawdę poprawiają produktywność i rentowność klientów. Kala słynie z rygorystycznego podejścia do jakości i stałej kontroli komponentów. Przestrzega w produkcji zgodność z normami i przepisami CE, FCC, EMC i RoHS. Prowadzi jasną politykę handlową i długoterminowe partnerstwa strategiczne z dystrybutorami, dostawcami i podwykonawcami. Od samego początku Kala poszukiwała możliwie najmniej energochłonnych rozwiązań i najmniejszego śladu węglowego, wybierając lokalnych dostawców. Historia Kala rozpoczęła się wraz z przejęciem firmy produkującej laminatory wielkoformatowe od Fellowes Lamirel w 2003 roku. Zatrudnieni wcześniej w tej amerykańskiej grupie na kluczowych stanowiskach, trzej menedżerowie wykorzystali możliwość przeniesienia produkcji do oddziału „wykańczania druku wielkoformatowego”. Koncentrując się wyłącznie na tym obiecującym obszarze, podtrzymują tę działalność. Przewidywanie potrzeb rynku, wiedza techniczna i ciągła innowacyjność to atuty, które czynią Kala liderem w tym sektorze .

Zobacz również:

Kontakt

Dominik Borkowski

Key Account Manager ds. Sprzedaży Maszyn i Urządzeń


mob. (+48) 696 018 740
tel. (+48 22) 660 48 50 wew. 2283
e-mail: [email protected]