Atrament sublimacyjny JK Group
J-NEXT SUBLY

Atrament sublimacyjny J-NEXT SUBLY dzięki innowacyjnej formule może być stosowany z każdym typem wielkoformatowej drukarki cyfrowej dostępnej na rynku.

Atrament sublimacyjny J-NEXT SUBLY  piezoelektryczny, nowej generacji atrament na bazie wody. Wolny od alkilofenoloksylanu (APE). Szybkie schnięcie na dowolnym papierze powlekanym. Nadaje się do głowic drukujących Epson. Podłoża do zadrukowania: tkaniny poliestrowe i poliamidowe, mieszane tkaniny syntetyczne (min. 60% włókien syntetycznych), podłoża z tworzyw sztucznych stosowane w produkcji sprzętu sportowego, takie jak narty, deski snowboardowe, deski wakeboardowe, wszystkie podłoża (drewno, szkło, ceramika) z nadrukiem z powłoką na bazie poliestru.

CMYK, LC, L, Blue*, Orange*, Grey* – na zamówienie specjalne – czas realizacji 14 dni,

Rodzaj głowic: Epson, Dx4, Dx5, Dx6, Dx7- 1l, butelka

Dedykowane do drukarek: wszystkie Mimaki, Roland, Mutoh, Chińskie.

*Atrament sublimacyjny J-NEXT SUBLY na zamówienie

Korzyści J-NEXT SUBLY

doskonała intensywność kolorów

wyjątkowa wydajność drukowania

idealne do druku odzieży modowej, sportowej oraz materiały na flagi i banery.

wydruki o bardzo wysokiej jakości

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

atrament o niskiej zawartości lotnych związków

Atrament sublimacyjny J-NEXT SUBLY okiem naszego eksperta:

Atrament sublimacyjny J-NEXT SUBLY zastosowanie znajduje w produkcji odzieży sportowej i wierzchniej, gadżetach, ubrania gamingowe, ręczniki. flagi i banery, gadżety.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę JK Group

J-Teck to marka handlowa Grupy JK ( www.jk-group.com ) obecna na rynku od 2003 roku. Jest prężną i elastyczną marką oferującą wysokiej jakości atramenty cyfrowe. To właściwy partner, jeśli szukasz specjalisty od cyfrowego atramentu sublimacyjnego. Opracowuje rozwiązania spełniające wymagania głównych głowic drukujących i drukarek, oferując wysoką wydajność dla różnych sektorów: mody, odzieży sportowej, flag i banerów, a także zastosowań przemysłowych. Dzięki dynamicznemu podejściu szybko reagującą na potrzeby rynku współpracując z zaufanymi i profesjonalnymi partnerami na rynkach lokalnych.

Kontakt

Anna Klucznik