Atrament UV Inx Digital MU2

Atrament UV INX Digital MU2 marki TRIANGLE to wysokiej jakości zestaw atramentów pigmentowych o wysokiej gęstości utwardzanych promieniowaniem UV.

Atrament UV INX Digital MU2 marki TRIANGLE jest kompatybliny z Mimaki LUS120. Arament hybrydowy: drukarki rolowe i płaskie. Zwiększone nasycenie kolorów w stosunku do LUS-120 (widoczne szczególnie na M i K).Potrzebne reprofilowanie ponieważ atrament jest bardziej wydajny. Niższe zużycie atramentu po prawidłowym profilowaniu. Atrament UV INX Digital MU2 marki TRIANGLE ma unikalną formułę zapewniającą doskonałą przyczepność do szerokiej gamy cyfrowych nośników graficznych. Jest to prawdziwie wielozadaniowy atrament, odpowiedni do drukowania zarówno na sztywnych, jak i elastycznych materiałach, MU2 zapewnia również dobre wyniki na materiałach PVC stosowanych w najpowszechniejszych zastosowaniach komunikacji wizualnej

CMYK W LC* LM* – 1000ml

Rodzaj głowic: Rocoh 5gen, Toshiba; Seiko

Dedykowane do drukarek na głowicach: UCJV300; UJF3042 ; UJF6042; UJF7151; JFX (testowo); UJV55 (testowo)

*atrament UV INXDigital MU2 na zamówienie

Korzyści MU2

odporny na promieniowanie UV

odporny na wodę

doskonała przyczepność

doskonała elastyczność

szeroka gama podłoży

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

gwarancja na zgodność

Atrament UV INX Digital MU2 marki TRIANGLE okiem naszego eksperta:

Dzięki wyjątkowej wydajności atrament UV INX Digital MU2 marki TRIANGLE jest idealny również dla najbardziej wymagających użytkowników pod względem wydajności i intensywności kolorów.

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik