LUV

Atrament UV Inx Digital LUV

Seria LUV firmy INX Digital marki Triangle to zestaw atramentów pigmentowych o dużej gęstości, utrwalanych światłem UV.

Atramenty UV LUV firmy INX Digital marki TRIANGLE są zoptymalizowane pod kątem pracy w niższych temperaturach. Seria LUV została specjalnie opracowana tak, aby uzyskać doskonałe przyleganie oraz elastyczność na wielu różnych mediach do druku cyfrowego. Atramenty te są zapewniają wysoką spójność, powtarzalność i stabilność druku‍. Formuła atramentu UV LUV pozwala uzyskać optymalne przyleganie na najczęściej używanych półsztywnych i sztywnych mediach wystawienniczych. Wyjątkowo niezawodne i stabilne; odporne na światło UV i wodę bez powlekania i laminowania; doskonałe właściwości mechaniczne; niska temperatura pracy głowicy. Szeroki gamut kolorystyczny. Ekstremalnie stabilny i niezawodny w użytkowaniu. Wysokiej jakości atrament w pełni produkowany w Europie spełniający i zgodny z obowiązujemy standardami w EU. Idealna adhezja dla większości graficznych podłoży/mediów rolowych i płaskich typu semi-ridgid stosowanych w druku cyfrowym. Przetestowany w warunkach laboratoryjnych dla uzyskania 2 letniej trwałości na zewnątrz (przy kryteriach delta E z <10 przy zastosowaniu urządzeń przyspieszających testy).

CMYK W* LC* LM* – 1l, butelka / 5l, baniak

LUV CLEAR Varnish*

Rodzaj głowic: Konica Minolta 1024i oraz starsze serie, z serii Spectra/Starfire, Ricoh generacji G4 i G5, z serii Dimatix , Seiko SP508GS oraz inne podobne serie do wyżej wymienionych.

Dedykowane do drukarek: Mimaki UJV55, DURST, EFI / Vutek: dla modeli QS,GS,M3,M8, HP for model 7600, i FLORA, LIYU, HANDTOP, ALLWIN, YOTTA, DOCAN i inne

 

*atrament UV INX Digital LUV na zamówienie

Korzyści LUV

szeroka gama kolorów

konkurencyjna cena

wyjątkowo niezawodne i stabilne

odporne na światło UV i wodę bez powlekania ani laminowania

doskonałe właściwości mechaniczne

niska temperatura pracy głowicy

gwarancja na zgodność

niezawodne natryskiwanie

doskonała przyczepność

ekstremalna gama kolorów

wysoce pigmentowane

Atrament UV INX Digital LUV marki TRIANGLE okiem naszego eksperta:

Seria atramentów UV LUV została opracowana do stosowania na zewnątrz, tak więc przy użyciu odpowiedniego podłoża i właściwym nałożeniu atramentu jego trwałość powinna wynosić 1-2 lata. W laboratorium atrament przeszedł testy 2-letniej trwałości na zewnątrz (delta E z <10, z wykorzystaniem urządzeń do testowania przyspieszonego).

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik