HanzaECOflex folie typu BLOCKOUT SILVER DUAL PRINT 350 mic

folia o wielowarstwowej strukturze PET/PP ze srebrnym rewersem typu BLOCKOUT

SILVER DUAL PRINT 350 mic to folia o szerokim spektrum zastosowań. Jej wielowarstwowa konstrukcja zapewnia doskonałe właściwości użytkowe, a srebrny rewers nadaje jej dodatkowe funkcjonalności.

Zalety folii SILVER DUAL PRINT:

 • srebrny rewers: wyjątkowa możliwość zadruku z efektem metalicznego połysku z dodatkową funkcją odbijania światła
 • wyższa gramatura i grubość: bardziej sztywny materiał zapewnia stabilność wymiarową i nowe możliwości zastosowania.
 • jakość druku: folia zapewnia doskonałą jakość druku cyfrowego, co pozwala na uzyskanie żywych kolorów i szczegółowych obrazów.
 • uniwersalność: folia może być wykorzystywana do druku banerów, plakatów, billboardów, roll-upów i innych materiałów reklamowych.

Zastosowania folii SILVER DUAL PRINT:

 • roll – upy
 • banery podwieszane
 • banery pop – up
 • POS/POP i plakaty
 • I wiele innych

Folia SILVER DUAL PRINT ze srebrnym rewersem to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, który sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Jej wysoka jakość i doskonałe właściwości użytkowe sprawiają, że jest to produkt godny polecenia.

Dodatkowe informacje o folii SILVER DUAL PRINT:

 • gramatura: 420 g/m²
 • grubość: 350 mic
 • szerokość: 1,067 / 1,524 m
 • druk: ekosolwent, solwent, UV, lateks*

*sprawdź dostępność z działem handlowym

Korzyści SILVER DUAL PRINT 350 mic

wolne od PVC

wysokiej jakosci obrazy i znakomite oddanie kolorów

mozliwy jest zadruk równiez na stronie rewersu

znakomita odpornosc na falowanie i niezwykle wysoki stopien blokowania swiatła

okiem naszego eksperta:

Zaleca się odpowiednie dostosowanie wysokości głowicy i mocy podsysu oraz stosowanie zacisku do mediów (szczególna uwagę zwrócić w przypadku drukarek, które nie posiadają zacisku, np. HP, itp.).

Karolina Ligienza

Product Manager

Poznaj markę HanzaECOflex

HanzaECOflex to marka własna linii materiałów klasy premium: folii wolnych od PCW (PVC-free), które zyskują coraz większą popularność jako ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych folii PVC. Nie zawierają szkodliwych związków chloru i ftalanów- to jedna z ich licznych zalet, zarówno dla środowiska, jak i dla użytkowników. Oferta HanzaECOflex obejmuje folię backlit, trzy różne blockouty, a także wyjątkowe folie samoprzylepne, co pozwala zrealizować szeroki zakres projektów. Folie HanzaECOflex są przeznaczone do wielkoformatowego druku cyfrowego. Linia mediów foliowych HanzaECOflex to materiały do reklamy krótko i średniookresowej oraz wyjątkowych projektów dekoracyjnych. Przeznaczone do druku ploterami typu Wide Format. Folie z serii HanzaECOflex mają dokumentację dopuszczająca je do użytku w Unii Europejskiej. Cechuje je stabilna jakość oraz powtarzalność kolorystyczna. Długoletnia współpraca oraz nasze doświadczenie są gwarancją, że produkty HanzaECOflex spełniają oczekiwania klientów, zarówno pod względem jakości, jak i wydajności. Dbamy o to, aby oferta była dostępna w szerokiej gamie rozmiarów i gramatur, aby sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Podsumowując, folie poliestrowe i polipropylenowe HanzaECOflex PVC-free są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych folii PVC, są one bardziej ekologiczne, wszechstronne, wytrzymałe i gwarantują wysoką jakość realizacji, co czyni je idealnym wyborem dla wymagających klientów.

Pliki do pobrania

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]