HanzaECOflex folie typu BACKLIT LUMINO PET 205 mic

translucentna, matowa folia poliestrowa typu BACKLIT

LUMINO PET 205 mic to materiał wykonany z poliestru poddanego specjalnemu procesowi, który sprawia, że doskonale rozprasza światło. Charakteryzuje się wysoką jakością druku i żywymi kolorami, dzięki czemu idealnie nadaje się do podświetlanych reklam, dekoracji, prezenterów typu “scroll”, lightboxów i innych zastosowań.

Zalety LUMINO PET :

 • jakość druku: zapewnia doskonałą jakość druku, co pozwala na uzyskanie żywych, nasyconych kolorów i szczegółowych obrazów zarówno po podświetleniu jak i bez
 • rozpraszanie światła: doskonale rozprasza światło, co zapewnia równomierne podświetlenie i sprawia, że kolory są jeszcze bardziej intensywne
 • trwałość: materiał trwałym i odpornym na uszkodzenia, co czyni go idealnym do wielu zastosowań
 • ekologiczność: jest materiałem PVC-free
 • łatwość instalacji: ze względu na odpowiednią z łatwością można umieścić go w lightbox

Zastosowania backlit LUMINO PET :

 • podświetlane reklamy i banery
 • dekoracje wewnętrzne i zewnętrzne
 • tablice informacyjne
 • lightboxy
 • stoiska targowe
 • i wiele innych

Backlit LUMINO PET poliestrowy to idealny materiał dla wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości produktu do podświetlanych reklam i dekoracji. Jest to trwałym materiałem PVC-free, który zapewnia doskonałą jakość druku i niezwykle żywe kolory.

Dodatkowe informacje o backlit LUMINO PET poliestrowym:

 • gramatura: 275 g/m²
 • grubość: 205 mic
 • szerokość: 1,067 / 1,27 / 1,372 / 1,524 m*
 • druk: ekosolwent, solwent, UV, lateks

*sprawdź dostępność z działem handlowym.

Korzyści LUMINO PET 205 mic

wolne od PVC

folie dostępne są w szerokiej gamie grubości, wykończeń i właściwości

wysoce wytrzymałe na rozdarcia, pęknięcia i działanie chemikaliów

folie charakteryzuje wyjątkowe odwzorowanie kolorów, nasycenie barw i możliwość zadruku wymagającej grafiki.

okiem naszego eksperta:

folie poliestrowe LUMINO PET typu backlit bez PVC są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych folii backlitowych. Są one bardziej ekologiczne, wszechstronne, wytrzymałe i gwarantują wysoką jakość realizacji, co czyni je idealnym wyborem dla szerokiego grona użytkowników.

Karolina Ligienza

Product Manager

Poznaj markę HanzaECOflex

HanzaECOflex to marka własna linii materiałów klasy premium: folii wolnych od PCW (PVC-free), które zyskują coraz większą popularność jako ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych folii PVC. Nie zawierają szkodliwych związków chloru i ftalanów- to jedna z ich licznych zalet, zarówno dla środowiska, jak i dla użytkowników. Oferta HanzaECOflex obejmuje folię backlit, trzy różne blockouty, a także wyjątkowe folie samoprzylepne, co pozwala zrealizować szeroki zakres projektów. Folie HanzaECOflex są przeznaczone do wielkoformatowego druku cyfrowego. Linia mediów foliowych HanzaECOflex to materiały do reklamy krótko i średniookresowej oraz wyjątkowych projektów dekoracyjnych. Przeznaczone do druku ploterami typu Wide Format. Folie z serii HanzaECOflex mają dokumentację dopuszczająca je do użytku w Unii Europejskiej. Cechuje je stabilna jakość oraz powtarzalność kolorystyczna. Długoletnia współpraca oraz nasze doświadczenie są gwarancją, że produkty HanzaECOflex spełniają oczekiwania klientów, zarówno pod względem jakości, jak i wydajności. Dbamy o to, aby oferta była dostępna w szerokiej gamie rozmiarów i gramatur, aby sprostać różnorodnym potrzebom i wymaganiom naszych klientów. Podsumowując, folie poliestrowe i polipropylenowe HanzaECOflex PVC-free są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych folii PVC, są one bardziej ekologiczne, wszechstronne, wytrzymałe i gwarantują wysoką jakość realizacji, co czyni je idealnym wyborem dla wymagających klientów.

Pliki do pobrania

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]