Mactac folie do oznakowania przestrzeni publicznej

Komunikacja z produktami MacTac

Gdy wszyscy przyzwyczajamy się do nowego stylu życia, potrzebujemy dostosować nasze zachowanie do wprowadzonych zasad bezpieczeństwa.

Od supermarketów po szkoły i przystanki autobusowe, odpowiednie oznakowanie przestrzeni może ułatwić życie.

Teraz ściany, podłogi, okna i wszelkie inne powierzchnie mogą być pomocne w codziennym funkcjonowaniu z zachowaniem zasad społecznego dystansu.

Jak MACTAC może pomóc?

#mactac#produktycovid#znakowanie#zankowanieprzestrzeni#foliedoznakowania

Poznaj markę HeatCoat

Heathcoat Fabrics kieruje się kulturą, w której świeże pomysły i koncentracja na potrzebach każdego klienta mają fundamentalne znaczenie dla sukcesu firmy. Każda opracowana tkanina jest tworzona w jasnym celu: aby spełnić konkretne wymagania, często określone przez ekstremalne parametry użytkowe i potrzebę pierwszego na świecie rozwiązania. Heathcoat Fabrics oferuje naprawdę niezwykłą gamę produktów, które po prostu nie mają sobie równych. Produkcja wykonuje wszystkie usługi od obróbki przędzy, tkania i dziania osnowowego, po barwienie tkanin i specjalistyczne wykończenie. Wszystko to jest możliwe dzięki najnowocześniejszym obiektom, szeroko zakrojonym badaniom i rozwojowi oraz, co najważniejsze, pomysłowości naszych pracowników. Sukcesy Heathcoat Fabrics wynikają z proaktywnego poszukiwania odpowiedzialnych sposobów wytwarzania produktów. Promuje kulturę, w której zrównoważony rozwój przenika wszystko, co robią. Z zaangażowaniem badają, w jaki sposób produkty i praktyki biznesowe mogą sprostać globalnym wyzwaniom. Wiara w ostrożne zarządzanie energią, odpadami, chemikaliami i zasobami naturalnymi ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia firmie pomyślnej przyszłości. Firma dąży do pójścia o krok dalej poprzez ciągłe dążenie do poprawy środowiskowych referencji łańcucha dostaw.

Zobacz również:

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]