3M folie do oklejania aut

folie do zadruku 3M™ serii IJ180mC

3M IJ 180mC folia biała wylewana błyszcząca.

Wysokiej klasy biała folia wylewana (50 µm) z trwałym, szarym pigmentowym klejem, z możliwością wielokrotnej zmiany położenia. Posiada również klej Comply™, który zapewnia szybką aplikację bez pęcherzyków powietrza. Zoptymalizowana do nadruku atramentowego piezo. Nadaje się do zastosowań na płaskich lub pofałdowanych powierzchniach, a nawet umiarkowanie skomplikowanych krzywych, z nitami lub bez nitów. Możliwość usuwania przy użyciu systemu do usuwania. Do 10 lat trwałości. Zalecane wierzchnie laminaty: 8518/8520 i 8580.

Najważniejsze cechy

  • wysokiej klasy folia wylewana z szarym, pigmentowym klejem do pełnego pokrycia powierzchni kolorowej aplikacji,
  • właściwości Comply™ umożliwiają usuwanie pęcherzyków powietrza poprzez kanaliki,
  • folia, który zabezpiecza przed zarysowaniem i działaniami promieni UV,
  • zoptymalizowana do druku cyfrowego,
  • do sitodruku, ploterów rolowych oraz ploterów stołowych.

Korzyści IJ180mC

wysokiej klasy folia wylewana z szarym, pigmentowym klejem

właściwości Comply™ umożliwiają usuwanie pęcherzyków powietrza poprzez kanaliki

zabezpiecza przed zarysowaniem i działaniami promieni UV

zoptymalizowana do druku cyfrowego

okiem naszego eksperta:

Folie wylewane 3M™ IJ180mC to zaawansowane technologicznie produkty, które zapewniają swobodę projektowania i najwyższą jakość zadruku. Dzięki objęciu gotowej realizacji najszerszą na rynku gwarancją 3M™ MCS™ masz pewność, że grafika utrzyma najwyższą jakość przez cały zakładany czas ekspozycji!

Karina Górska

Bussines Development Product & Project Manager

Poznaj markę 3M

3M Company – to amerykański koncern zajmujący się produkcją i sprzedażą różnorodnych wyrobów, między innymi tworzyw sztucznych, folii do dekoracji wnętrz, podświetleń i car wrappingu. Ponad sto lat temu firma 3M rozpoczęła działalność jako małe przedsięwzięcie wydobywcze w północnej Minnesocie. Obecnie to globalna potęga, której produkty poprawiają codzienne życie ludzi na całym świecie. Podstawę działalności dzisiejszej firmy 3M stanowi duch innowacji i współpracy. Innowacje naukowe, techniczne i marketingowe tj firmy odniosły sukces na przestrzeni lat, ostatecznie czyniąc 3M stałą marką na liście Fortune 500. Obecnie ponad 60 000 produktów 3M jest używanych w domach, firmach, szkołach, szpitalach, poligrafii i innych branżach. Jedna trzecia sprzedaży pochodzi z produktów wynalezionych w ciągu ostatnich pięciu lat dzięki innowacjom tysięcy badaczy i naukowców, których firma zatrudnia na całym świecie. Dzięki działalności korporacyjnej w 70 krajach i sprzedaży w 200 koncern jest zaangażowany w tworzenie technologii i produktów, które rozwijają każdą firmę, ulepszają każdy dom i poprawiają jakość życia.

Pliki do pobrania

Zobacz również:

Kontakt

Karina Górska

Bussines Development
Product & Project Manager

mob. (+48) 694 345 822
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]