MacDermid Emulsje światłoczułe PLUS

Emulsje światłoczułe PLUS MacDermind Autotype

Emulsja rozpuszczalnikowa PLUS 2000  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS 2000/1

Emulsja PLUS 2000/4

Wysokiej jakości emulsja do farb rozpuszczalnikowych i UV. Wysoka jakość, barwa fioletowa, zawiera 34% części stałych. Odporna na farby rozpuszczalnikowe i utwardzane promieniami UV. Jest szczególnie zalecana tam, gdzie wymagane są krótkie czasy wykonywania szablonu, szeroka tolerancja parametrów technologicznych obróbki, wysoka trwałość szablonu podczas drukowania. Dobra jakośći łatwe odwarstwianie po druku. Jest idealna dla wykonywania szablonów wielkoformatowych. Stosowana jest w elektronice, grafice reklamowej i innych.

Emulsja wodna PLUS 6000  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS 6000/1

Emulsja PLUS 6000/4

Emulsja 6500/4

Wysokiej jakości emulsja do farb wodnych, plastizoli i farb do druku ceramicznego. Wysoka jakość, barwa fioletowa, zawiera 44% części stałych. Odporna na farby wodne, plastizole oraz farby do druku na płytkach ceramicznych. Szczególnie zalecana tam, gdzie wymagane są wysoka trwałość szablonu. Dobre pokrycie i jakość druku z siatek o rzadszym splocie oraz łatwe odwarstwianie po druku. Jest idealna do druku na konfekcji, tekstyliach i ceramice. Końcówka „50” w kodzie emulsji oznacza produkt o podwyższonej jakości, do zastosowań przemysłowych, laboratoryjnych.

Emulsja uniwersalna PLUS 7000  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS 7000/1

Emulsja PLUS 7000/4

Emulsja PLUS 7050/1

Emulsja PLUS 7050/4

Emulsja uniwersalna o wysokiej jakości. Wysoka jakość, barwa niebieska, zawiera 34% części stałych. Odporna na szeroką gamę farb wodnych, rozpuszczalnikowych i wodno-rozpuszczalnikowych. Zalecana tam gdzie wymagana jest wysoka trwałość szablonu podczas druku, dobra jakość i łatwe odwarstwianie. Jest to emulsja uniwersalna. Końcówka „50” w kodzie emulsji oznacza produkt o podwyższonej jakości, do zastosowań przemysłowych, laboratoryjnych.

Emulsja uniwersalna PLUS 8000  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS 8000/1

Emulsja PLUS 8000/4

Emulsja PLUS 8050/1

Emulsja PLUS 8050/4

Najwyższej jakości emulsja uniwersalna. Wysoka jakości, barwa niebieska, zawiera 38% części stałych. Odporna na szeroką gamę farb wodnych, rozpuszczalnikowych i wodno-rozpuszczalnikowych. Zalecana szczególnie do szablonów najwyższej trwałości. Dobra jakość i możliwość odwarstwiania. Końcówka „50” w kodzie emulsji oznacza produkt o podwyższonej jakości, do zastosowań przemysłowych, laboratoryjnych.

Emulsja plastizolowa PLUS 9000  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS 9000/1

Emulsja PLUS 9000/4

Wysoka jakość, barwa czerwona, zawiera 47% części stałych. Specjalnie opracowana do drukowania na konfekcji i tekstyliach farbami nie zawierającymi wody m.in. plastizolami i farbami pęczniejącymi. Nie wymaga uczulania.

Emulsja uniwersalna PLUS TX  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS TX/1

Emulsja PLUS TX/4

Doskonała emulsja dedykowana do większości farb na tekstylia, min. wodnych, plastisolowych i wywabowych. Stosowana wszędzie tam gdzie wymagamy dużej wytrzymałości szablonu i najwyższej jakości druku. Możliwość stosowania na bardzo szerokim zakresie siatek. Ilość części stałych: 44 %. Wysoka elastyczność. Wysoko kontrastowy kolor –  ciemno niebieski.

Emulsja wodna, plastisole PLUS AQUA  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS AQUA/4

Jednoskładnikowa emulsja dedykowana do druku na tekstyliach farbami wodnymi i plastisolowymi. 36% części stałych, szeroki zakres siatek, szybkie naświetlanie i łatwe odwarstwianie.

Emulsja projekcyjna PLUS MIDI MacDermid Autotype

Emulsja PLUS MIDI/4

Emulsja projekcyjna do systemów CTS. Kolor niebieski, bardzo szybka, odporna na rozpuszczalniki i farby UV, jednosk

Emulsja rozpuszczalnikowa PLUS 1 SR MacDermid Autotype

Emulsja PLUS 1 SR/1

Emulsja PLUS 1 SR/4

Emulsja jednoskładnikowa, niebieska, 34% części stałych. Odporna na rozpuszczalniki, farby UV i plastisolowe.

Emulsja uniwersalna PLUS II CLASSIC  MacDermid Autotype

Emulsja PLUS II CLASSIC/4

Podstawowa emulsja uniwersalna. Diazo w klasycznej formie (rozpuszczane w wodzie).

DIAZO (20g) – proszek diazo do emulsji 6000 w opakowaniach 4 litrowych

DIAZO (12g) – proszek diazo do emulsji 2000, 7000 i 8000 w opakowaniach 4 litrowych

DIAZO (3g) – proszek diazo do emulsji 2000, 7000 i 8000 w opakowaniach 4 litrowych

DIAZO (5g) – proszek diazo do emulsji 6000 w opakowaniach 1 litrowych

Poznaj markę MacDermid

Globalna, zdywersyfikowana firma zajmująca się produkcją specjalnych chemikalii koncentrująca się na dostarczaniu innowacyjnych produktów na kilku dużych i rozwijających się rynkach końcowych, które ulepszają produkty codziennego użytku.

Zobacz również:

Kontakt

Marcin Maśniak

Opiekun Produktu ds.Sitodruku

mob. (+48) 602 276 730
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]