Atrament sublimacyjny Inx Digital DT8 PRO

Najwyższe stężenie barwników w porównaniu z konkurencją. Dedykowany do druku transferowego na papierze powlekanym i niepowlekanym.

Atrament sublimacyjny INX Digital marki Triangle DT8 PRO to wysokowydajny atrament do transferowego druku sublimacyjnego.

CMYK – 1l
Rodzaj głowic: Epson, Dx4, Dx5, Dx6, Dx7, TFP, Ricoh
pojemność: 1 butelka
Dedykowane do drukarek: wszystkie Mimaki, Roland, Mutoh, Chińskie.

Korzyści DT8 PRO

doskonałe możliwości transferu

wspaniałe i żywe kolory

najwyższe stężenie barwników w porównaniu z konkurencją

druk transferowy na papierze powlekanym i niepowlekanym

wysoka jakość i dokładność wydruku

natychmiastowe suche wydruki

Atrament sublimacyjny INX Digital marki Triangle DT8 PRO okiem naszego eksperta:

Atrament wyposażony w EasyChip. EasyChip to automatyczny system emulacji chipów, który zastępuje komunikację elektroniczną pomiędzy chipem w kasecie a drukarką i eliminuje zależność drukarki od chipów OEM. Podczas uruchamiania drukarki EasyChip automatycznie poinformuje drukarkę, że poziom atramentu wynosi 100% dla każdego

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę Inx Digital

INX International została założona w 1896 roku. Obecnie prowadzi działalność na całym świecie i należy do globalnego producenta Sakata INX. Jest liderem w branży oferującej pełną linię technologiczną atramentów i płynnych laminatów do zastosowań komercyjnych, opakowaniowych i aplikacji do druku cyfrowego. INX kładzie nacisk w branży na dostarczanie najlepszej technologii i know-how dla swoich klientów. Jako ogólnoświatowa organizacja dzielą się wiedzą, którą wykorzystują w tym co oferują lokalnie i na całym świecie, aby sprostać globalnym wyzwaniom rynku. Europejskie zakłady INX mają możliwości sprzedaży, serwisu, produkcji i dystrybucji całej linii produktów. Każda z lokalizacji posiada własne laboratorium na miejscu, a współpracuje bezpośrednio z większymi ośrodkami badawczo-rozwojowymi Sakata INX w Japonii i Ameryce Północnej. Rozwiązania INX integrują wydajność produktu, obsługę techniczną i technologiczną, a rozwój produktów zmierza do ulepszenia oferty zgodnie z zaleceniami klientów. INX dąży do osiągnięcia wiodącej pozycji w branży poprzez doskonałą jakość produktów i obsługę klienta. Misją firmy jest spełnianie potrzeb i celów klientów wraz z rozwojem technologicznym i ciągłym doskonaleniem produkcji w kierunku produkcji wyłącznie produktów przyjaznych dla środowiska.

Dedykowane do urządzeń:

Kontakt

Anna Klucznik