Za pomocą metody druku, jaką jest sublimacja, możesz nanosić grafiki i napisy na powierzchnie takie, jak: flagi, tekstylne systemy wystawiennicze czy ubrania sportowe. W ofercie przygotowaliśmy media, dzięki którym stworzysz wysokiej jakości materiały promocyjne. W zakres dostarczanego asortymentu wchodzą specjalne papiery oraz tekstylia.

Media do sublimacji – wysokiej jakości artykuły w Sico Polska

Ta metoda druku grafik i napisów wymaga zastosowania specjalistycznych materiałów, tak aby przygotowane produkty świetnie wyglądały. W tym celu proponujemy wykorzystać dostarczane przez nas media do sublimacji, które dostarczamy między innymi dla drukarni zajmujących się tworzeniem akcesoriów promocyjnych (odzieży, flag, tekstylnych systemów wystawienniczych) oraz odzieży. Wykorzystując oferowane przez nas papiery przekładkowe oraz zabezpieczające, TRANSJET i HANZAJET, a także tekstylia HanzaTextile,HeatCoat i Mediatex, naniesiesz wysokiej jakości, wyraziste grafiki oraz napisy.

Zapraszamy do stałej współpracy z dystrybutorem materiałów drukarskich – Sico Polska. Dostarczane artykuły z całą pewnością doskonale sprawdzą się podczas personalizacji różnych akcesoriów.