Zapewne wielu klientów korzysta z Twoich usług, gdyż potrzebuje artykułów reklamowych takich, jak plakaty lub billboardy. Ale z pewnością znajdą się i tacy, którzy będą potrzebowali wydruku na tekstyliach, np. do przewijanych reklam, namiotów, a nawet balonów promocyjnych. Warto więc przygotować się na taką ewentualność i zainwestować w materiały do dekoracji wnętrz z naszej oferty. Przygotowaliśmy bogaty wybór tkanin poliestrowych wysokiej jakości, które są dostosowane do nanoszenia druku metodą solwentową, lateksową oraz UV.

Materiały do dekoracji wnętrz i druku wielkoformatowego

Proponujemy tekstylia typu Mediatex Bermuda FR, Mediatex Air oraz FR Mediatex Aqua FR. Różnią się gramaturą, szerokością oraz wykończeniem. Do wyboru są propozycje lekkie oraz cięższe, błyszczące lub matowe. A co je łączy?

Wszystkie są odporne na rozdarcia oraz przystosowane do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i w plenerze. Tkaniny są odporne na trudne warunki atmosferyczne, np. deszcz, a także na kurz czy piasek. Ponadto posiadają certyfikaty niepalności.