WODNY ATRAMENT INKJET PRZEZNACZONY DO DRUKU GŁOWICAMI EPSON OD DX4 DO TFP

Druk bezpośrednio na tekstyliach i druk transferowy

WYDAJNY WODNY ATRAMENT DO PLOTERÓW WYPOSAŻONYCH W GŁOWICE EPSON®

• Szybkie schnięcie

• Doskonałe właściwości transferu

• Gama błyszczących i żywych kolorów

• Atramenty dostępne w kolorze pomarańczowym, niebieskim, turkusowym i czerwonym

• Zaprojektowane do druku bezpośredniego na różnych materiałach poliestrowych

• Media (zalecana wstępna obróbka)

• Zatwierdzone do stosowania w ploterach z głowicami Epson od DX4 do TFP

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

Atrament DT8 TRIANGLE® jest wodnym atramentem sublimacyjnym przeznaczonym do cyfrowego druku bezpośredniego oraz druku transferowego. Produkt ten jest przeznaczony do wszystkich ploterów wyposażonych w technologię piezoelektryczną Epson. Próbne długie serie produkcji wykonywane na ploterach takich marek jak Roland, Mimaki, Mutoh oraz Epson wykazały dobrą kompatybilność ze wszystkimi głowicami Epson (DX4, DX5, DX7, TFP), spełniającą najwyższe rynkowe wymagania. Atrament DT8 posiada szeroką gamę błyszczących, żywych i głębokich kolorów. Jego skład nadaje produktowi dobre właściwości schnięcia zarówno na tkaninie, jak i na papierze. Z uwagi na łatwość przechodzenia przez włókna, jest to najlepszy wybór przy dwustronnym druku na tkaninach. Przy druku transferowym DT8 gwarantuje najlepsze uwalnianie kolorów w standardowych warunkach (200/210°C – 35/45 s.). Posiada doskonałe właściwości w druku i bardzo dobre właściwości schnięcia. Nie wymaga przez to ciągłych przerw na procedury czyszczenia i znakomicie sprawca się w przypadku długiej produkcji o dużej prędkości.

 

ZASTOSOWANIE

Atrament DT8 jest zalecany dla tkanin w 100% poliestrowych lub mieszanek z innymi włóknami (lycra, wiskoza, bawełna, akryl), zawierających minimum 70% poliestru. Po wstępnej obróbce żywicami poliestrowo-poliamidowymi może być stosowany na każdym podłożu (aluminium, drewno, ceramika, szkło itd.), które na ogół nie nadaje się do druku sublimacyjnego. Atrament DT8 został specjalnie opracowany do produkcji banerów i flag, chociaż znakomicie sprawdza się również w druku na odzieży sportowej, sprzęcie sportowym (snowboard, narty, wakeboard, ramy rowerowe itp), odzieży, ceramice, drewnie, gadżetach i dekoracjach.

 

WARUNKI TERMOUTRWALANIA

Termoutrwalanie można prowadzić z użyciem prasy lub kalandra. Temperatura i czas różnią się w zależności od fizykochemicznych właściwości podłoża zadrukowywanego lub podłoża, na który przenoszony jest druk. Przy druku transferowym DT8 dobrze współpracuje z papierami transferowymi zarówno o niskiej, jak i wysokiej gramaturze. Aby otrzymać jeszcze żywsze kolory, zalecamy upranie flagi lub banera przed ich instalacją.

 

OPAKOWANIA I KOLORY

Wysyłany w zestawie 6 x butelka 1 l Ilość netto 6 l.

 

Centrum koloru

SICO Polska dostarcza swoim klientom tworzone indywidualnie profile. Każda drukarnia ma typowe dla siebie ustawienia, tak samo jak każdy ploter różni się nieznacznie od pozostałych. Dlatego oferujemy tworzenie profili pod indywidualne zapotrzebowanie naszych klientów. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontak

[email protected]

 

Wsparcie techniczne

Mają Państwo do nas pytania lub jakieś kwestie pozostają nierozwiązane? W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt:

[email protected]

 

UWAGA: Niniejsza informacja została opracowana na podstawie doświadczeń i wyników uzyskanych w laboratorium oraz w kontaktach handlowych. Podlega zmianom bez wcześniejszego powiadomienia. Każda sprzedaż podlega naszym standardowym ogólnym warunkom sprzedaży. Jako że rodzaje zastosowań tego produktu znacznie różnią się między sobą, do obowiązku użytkownika należy przetestowanie produktu w jego konkretnej sytuacji w celu określenia odpowiedniości atramentu do danego zastosowania. Użytkownik ponosi również pełne ryzyko i odpowiedzialność związane z takim użyciem. INX Digital nie udziela żadnej gwarancji, wyraźnej ani dorozumianej, obejmującej korzystanie z produktu dla jakiegokolwiek szczególnego celu. INX Digital nie będzie w żadnym przypadku ponosiła odpowiedzialności za szkody przekraczające koszt zakupu produktu, jak również nie będzie ponosiła odpowiedzialności za żadne szkody szczególne ani wtórne.