Najwyższa wydajność w przemysłowym druku sublimacyjnym.

Atramenty z serii ElvaJet® SE przodują w oferowaniu wyjątkowej wydajności drukowania, która pozwala przejść do następnego poziomu przemysłowego drukowania sublimacyjnego tkanin poliestrowych.

Atramenty Elvajet SE są idealne do cyfrowego druku odzieży modowej, sportowej oraz materiały na flagi i banery.
Seria ElvaJet® SE oznacza skokową zmianę w przemyśle druku sublimacyjnego. Atramenty te są dostrojone dla poszczególnych głowic drukujących umożliwiających optymalną wydajność i jakość w różnych zastosowaniach, w tym moda, tekstylia wewnętrzne, odzież sportowa oraz flaga i baner.
Pozwala to użytkownikom korzystać z cyfrowej dekoracji tkanin bez uszczerbku dla prędkości w produkcji.
Seria ta słynie z mocnej i intensywnej czerni, zapewnia też intensywność kolorów na całej powierzchni, aby Twoje projekty naprawdę się wyróżniały.

Wydajność drukowania i aplikacji

Atramenty ElvaJet® z serii SE zapewniają doskonałą intensywność kolorów z zapewnieniem spójności w odcieniu koloru i gęstości po wydruku.
Atramenty ElvaJet® z serii SE są przeznaczone do stosowania w dużych ilościach i są bardzo wydajne w cyfrowych systemach drukowania na tekstyliach.

Chemia i zastosowanie

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie z atramentami sublimacyjnymi, czujnik jest w stanie zrównoważyć stężenie barwnika i kontrolować niezawodność drukowania. Zapewniają to atramenty, które są w stanie drukować przy niższym zużyciu, aby uzyskać ten sam kolor co inne atramenty otwierające możliwość drukowania bez ryzyka pomarszczenia.
Kluczowa jest spójność kolorów i wydajność atramentu, która jest wymagana przy drukowaniu projektów często w wielu lokalizacjach.