ElvaJet® Opal

Zmieniamy Twoje postrzeganie druku sublimacyjnego

ElvaJet® Opal

Intensywne kolory, wydajność druku

Atramenty ElvaJet® Opal zmieniają Twoje postrzeganie druku sublimacyjnego. Innowacyjny skład i procesy produkcji pozwoliły nam stworzyć atrament zapewniający nowy, wyższy poziom intensywności kolorów, wydajności i stabilności druku, dzięki czemu użytkownicy zyskali nowy poziom niezawodności produkcji. Żywe kolory serii Opal w połączeniu z najgłębszą czernią gwarantują rezultaty wyróżniające się w wielu różnych zastosowaniach.

Wydajność druku

Atramenty ElvaJet® Opal oferują niespotykane dotąd stężenia kolorów, nie obniżając przy tym wydajności druku i szybkości schnięcia. To specjalistyczne produkty umożliwiające użytkownikom obniżenie zużycia atramentu, utrzymując przy tym najwyższą żywość i czystość tonów, jak również wyjątkowe właściwości druku i uwalniania z powlekanych i niepowlekanych papierów transferowych.

Stosowane z zalecanym systemem atramenty te zapewniają znakomitą jakość druku, wyjątkową wydajność, niezawodność i powtarzalność kolorów.

Doskonałość formuły

Wykorzystaliśmy nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i produkcji atramentów sublimacyjnych i pre-cursers do stworzenia produktu, który gwarantuje doskonałe rezultaty, a przy tym jest łatwy w użytkowaniu. Oparte na nowej technologii dyspersji atramenty ElvaJet® Opal nie straciły nic ze swojej stabilności, ani właściwości schnięcia lub transferu, osiągając najlepsze możliwe rezultaty zarówno w trakcie druku, jak i potem w trakcie użytkowania tkaniny.

Powtarzalność kolorów i właściwości atramentu są kluczowymi wymogami przy realizacji projektów drukowanych często w wielu różnych lokalizacjach, co zostało uwzględnione w szeroko zakrojonych testach, które prowadziliśmy, aby zaoferować rozwiązanie sprawdzające się w prawdziwym życiu.

Dedykowany zespół Sensient do spraw wymogów regulacyjnych udziela wsparcia przy określeniu i zapewnieniu wymaganych standardów.

Wnosimy wartość do Twojego biznesu

W Sensient skupiamy się przede wszystkim na doświadczeniach użytkowników. Dzięki informacjom pozyskanym od klientów i informacjom z rynku stworzyliśmy ElvaJet® Opal – po to, aby wyeliminować wiele spośród postrzeganych ograniczeń druku sublimacyjnego.

Atramenty Opal wnoszą wartość dodaną do każdej firmy pracującej z drukiem sublimacyjnym, maksymalnie ułatwiając użytkowanie i bezprecedensowo skracając czas wiązania i czas oczekiwania na rezultat końcowy. Osiągnęliśmy to, umożliwiając jednocześnie użytkownikom operującym w segmentach rynku o dużej wartości, takich jak produkcja odzieży sportowej, flag i banerów, mody i wystroju wnętrz, czerpanie korzyści z nieporównywanej odporności kolorów i wyjątkowej wydajności druku.

Rodzaje atramentu

ELVAJET OPAL SC YELLOW –  618OP0SC

ELVAJET OPAL SC MAGENTA  – 638OP0SC

ELVAJET OPAL SC CYAN –  648OP0SC

ELVAJET OPAL SC BLACK –  678OP0SC

Standardowy rozmiar opakowania: 1 kg, 5 kg

Kompatybilny „flush” (roztwór czyszczący)

UNIVERSAL FLUSH WB  698100.C01P

PARKING FLUSH WB –  698300.C01P

O Sensient

Sensient Imaging Technologies jest globalną firmą dostarczającą wysokiej jakości atramenty inkjet na całym świecie. Firma posiada centra rozwojowo-produkcyjne w St. Louis, USA oraz Morges, w Szwajcarii oraz Centrum Innowacji w Letchworth w Wielkiej Brytanii. Celem Sensient jest dostarczanie wartości klientom poprzez oferowanie innowacyjnych produktów, które pozwalają osiągnąć więcej. W Sensient wierzymy, że jakość jest kluczem, a dzięki kreatywnemu wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia z atramentami jesteśmy w stanie tworzyć produkty zmieniające oblicze branży, zapewniające naszym klientom pozycję liderów na ich rynkach.