JK Group
Digistar K_Perform

Cyfrowy atrament sublimacyjny do druku transferowego. Idealny do transferu na tkaniny syntetyczne (poliester) i włókna mieszane (min. 80% PES).

Atrament dedykowany do druku bezpośredniego i transferowego na tkaninach syntetycznych. Możliwe zastosowanie na materiałach łączonych (wymagane minimum 80% PES). Atrament idealny do druku: odzieży sportowej, materiałów promocyjnych, flag, banerów tekstylnych, dekoracji wnętrz. Bardzo żywe i jasne kolory, pozwalające na uzyskanie szerokiej przestrzeni barw podczas profilowania. Dobra odporność ogólna. Doskonała szybkość schnięcia zadrukowanego papieru.

dostępne kolory: CMYK
rodzaj głowic: Kyocera
pojemność: 10 kg
dedykowane do maszyn: EFI Fabri Vu, EFI Reggiani, MS JP3, MS JP4, plotery chińskie oraz oparte o głowice wymienione w zestawieniu.

Korzyści Digistar K_Perform

szybkość suszenia

doskonały w przypadku długich serii; pozwala na standaryzację procesów, obniżając koszty operacyjne

dobra jakość obrazu

wydruki o bardzo wysokiej jakości

bezpośredni zadruk na niechłonnych podłożach

atrament o niskiej zawartości lotnych związków

Atrament Digistar K_Perform okiem naszego eksperta:

Dobra jakośc obrazu: uzyskano równowagę nasycenia kolorów, definicji konturów i zdolności uwalniania (przenoszenia).

Anna Klucznik

Opiekun Produktu ds. Atramentów

Poznaj markę JK Group

J-Teck to marka handlowa Grupy JK ( www.jk-group.com ) obecna na rynku od 2003 roku. Jest prężną i elastyczną marką oferującą wysokiej jakości atramenty cyfrowe. To właściwy partner, jeśli szukasz specjalisty od cyfrowego atramentu sublimacyjnego. Opracowuje rozwiązania spełniające wymagania głównych głowic drukujących i drukarek, oferując wysoką wydajność dla różnych sektorów: mody, odzieży sportowej, flag i banerów, a także zastosowań przemysłowych. Dzięki dynamicznemu podejściu szybko reagującą na potrzeby rynku współpracując z zaufanymi i profesjonalnymi partnerami na rynkach lokalnych.

Kontakt

Anna Klucznik