hanzaflex

Hanzaflex Banery powlekane

Wszechstronny i popularny, powlekany materiał banerowy PCV typu FRONTLIT

Idealny do zadruku cyfrowego tuszami solventowymi, doskonale nadaje się do wiekszości zastosowań. Wysoka biel, gramatura 460 g, sposób powleczenia oraz bardzo gęsta osnowa idealnie sprawdza się w trudnych warunkach (zima, duże obciążenia, itp.)
Doskonałe parametry powierzchni pozwalają na druk wysokiej jakości.
Linia mediów banerowych Hanzaflex to materiały powlekane do reklamy długookresowej. Przeznaczone do druku ploterami typu Wide Format jak i SuperWide Format.
Top Lina Hanzaflex:
– Frontlit Hanzaflex HQP powlekany 460g ( dostępny w szerokości do 320cm)
– Frontlit Hanzaflex HQPW powlekany 400g (dostępny w szerokości do 500cm)
Główne zalety: idealnie gładka powierzchnia druku typu super smooth, idealne właściwości do zgrzewania materiału zapewnia odpowiednio rozłożoną ilość włókien w materiale, głęboka biel materiału typu milk white zapewnia bardzo dobre nasycenie kolorów.
Bannery występują w wykończeniach satynowych.

Baner powlekany blockout w specjalny separator umożliwiający wysokiej jakości druk dwustronny. Charakeryzuje się bardzo wysoką odpornością na warunki atmosferyczne oraz wytrzymałością na rozrywanie.
– Blockout Hanzaflex 440g
Materiały są dostępne w szerokościach (m) 1,10 / 1,37 / 1,60 / 2,5 / 3,2* w nawojach 50mb.
*dostępność do sprawdzenia z działem handlowym

Poznaj markę Hanzaflex

HANZAFLEX to materiały banerowe do druku cyfrowego. Hanzaflex to marka własna ekonomicznej linii materiałów PCW przeznaczona do cyfrowego druku solwentowego. Całą linię banerową wyróżnia idealnie gładka powierzchnia do druku typu „smooth”. Produkty te posiadają doskonałe właściwości do zgrzewania, co zapewnia odpowiednio rozłożona ilość włókien w materialne. Całą serię wyróżnia głęboka biel powierzchni typu „milk white” gwarantuje to bardzo dobre odzwierciedlenie kolorów. Linia mediów banerowych Hanzaflex to materiały powlekane do reklamy długookresowej i laminowane do krótkookresowej. Przeznaczone do druku ploterami typu Wide Format jak i Super Wide Format.

Pliki do pobrania

Kontakt

Karolina Ligienza

Product Manager

e-mail: [email protected]
mob. (+48) 532 741 136
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]