MacDermid AUTOSTAT – folie poliestrowe

AUTOSTAT MacDermd Enthone – folie poliestrowe

Autostat to gama stabilizowanych termicznie folii poliestrowych, pierwotnie zaprojektowanych do drukowanej elektroniki. Dostępna w wersji białej, przeźroczystej i matowej.

Stabilizacja termiczna oznacza, że arkusze posiadają niską kurczliwość, <0,2% po 30 minutach w 150̊C.

Stabilność termiczna jest istotna w przypadku konieczności zachowania ścisłych wymogów rozmiarowych przy kilku różnych operacjach druku. Jest to niezwykle istotne kiedy pierwsza warstwa atramentu w kolorze srebrnym jest suszona w temperaturze 120̊C, a kolejne warstwy muszą pozostać idealnie wyrównane. Początkowa wysoka temperatura na etapie suszenia nie będzie miała wpływu na wymiary ani płaskość Atostatu.

Jest to idealne podłoże dla druku w wyższych temperaturach.

Folie Autostat są obecnie na ogół używane do produkcji elastycznych obwodów drukowanych, obwodów membranowych, elastycznych płaskich kabli, czujników i anten RFID. Białe folie o dużej grubości są też używane do produkcji czujników używanych w medycynie.

Poznaj markę MacDermid

Globalna, zdywersyfikowana firma zajmująca się produkcją specjalnych chemikalii koncentrująca się na dostarczaniu innowacyjnych produktów na kilku dużych i rozwijających się rynkach końcowych, które ulepszają produkty codziennego użytku.

Zobacz również:

Kontakt

Marcin Maśniak

Opiekun Produktu ds.Sitodruku

mob. (+48) 602 276 730
(+48 22) 660 48 50
e-mail: [email protected]