Płyny do czyszczenia drukarek INX Digital marki Triangle

PŁYNY DO CZYSZCZENIA DRUKAREK 

Seria specjalistycznych płynów czyszczących INX Digital marki Triangle została opracowana w celu lepszego usuwania wszystkich rodzajów atramentów i ich pozostałości z drukarek.

PŁYN DT8/F

płyn czyszczący do atramentów sublimacyjnych, 1 butelka

PŁYN USF
Płyn do płukania i konserwacji systemów atramentów w drukarkach solwentowych. Stosowany, w celu przygotowania drukarki do używania atramentów INX Digital lub, jeśli chcesz na przykład opróżnić system podawania i przygotować go na montaż nowych części tj. głowice drukujące. Płyn ten używany, jeśli także do codziennej konserwacji drukarki.  Kompatybilny z wszystkimi atramentami solwentowymi INX Digital. Nie wysycha, ale jeśli używasz go do konserwacji, należy zużyć  go po otwarciu w przeciągu 3 miesięcy.

1506863-01LT Bottle USF Fluid

PŁYN PRZYGOTOWUJĄCY DLA SYSTEMU ATRAMENTÓW UV
Płyn do płukania i konserwacji systemów atramentów w drukarkach UV. Stosowany, w celu przygotowania drukarki do używania atramentów UV INX Digital lub, jeśli chcesz na przykład opróżnić system podawania i przygotować go na montaż nowych części tj. głowice drukujące. Płyn ten używany, jeśli także do codziennej konserwacji drukarki.  Kompatybilny z wszystkimi atramentami UV INX Digital. Nie wysycha, ale jeśli używasz go do konserwacji, należy zużyć  go po otwarciu w przeciągu 3 miesięcy

1469647-01LT Bottle UV Ink Train Conditioner
1469647-01LT Bottle UV Ink Train Conditioner

PŁYN DO KONWERSJI ATRAMENTÓW UV
Płyn ten jest podobny do płynu do przygotowania, ale jest przeznaczony specjalnie dla atramentów UV  INX Digital, kiedy musisz zainstalować nasz atrament po używaniu atramentów od INNYCH producentów. Jego formuła przypomina bardziej atrament niż płyn przygotowujący i jest skuteczniejsza w efektywnym usuwaniu pozostałości. Na ogół zalecamy stosowanie tego płynu do konwersji atramentów dla wszystkich produktów UV INX Digital. Może być również używany jako płyn do konserwacji, gdzie sprawdzi się prawdopodobnie lepiej niż płyn do przygotowywania.

1515060-01LT Bottle UV Conversion Fluid

PŁYN DO PRZEMYWANIA DLA DRUKAREK UV
Płyn do przemywania jest płynem solwentowym kompatybilnym z atramentami INX Digital i jest stosowany wyłącznie w procesach konserwacji na zewnątrz systemu atramentów. Jego głównym zastosowaniem jest „przecieranie na mokro” – powierzchnia głowicy jest przecierana miękką szmatką namoczoną w płynie do spłukiwania UV w celu usunięcia zanieczyszczeń z głowicy na płycie z dyszami. W wyjątkowych sytuacjach może zostać użyty wewnątrz głowic, jednak musi zostać przefiltrowany zewnętrznie i nie ponosimy odpowiedzialności za takie użycie.

1374382-01LT Bottle UV Wipping Fluid

PŁYN DO CZYSZCZENIA MW 0,5%
Płyn techniczny przeznaczony do długoterminowej konserwacji. Jest używany podobnie jak płyn do przemywania dla drukarek UV, raz w tygodniu (w zależności od poziomu produkcji i zanieczyszczenia) lub rzadziej. Należy stosować wyłącznie na powierzchnię płyty z dyszami głowicy. Należy założyć pełną odzież ochronną (okulary, rękawiczki, ochrona skóry).

1529576-01LT Bottle MW Cleaning Fluid .5%