Atramenty UV Mimaki

Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem artykułów, urządzeń i materiałów przeznaczonych dla profesjonalnych drukarni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów, jakie prezentujemy na tej podstronie. Oferujemy bowiem wysokiej klasy atramenty UV Mimaki, których najważniejszym atutem jest bardzo krótki czas schnięcia, co automatycznie skraca czas pracy w tworzeniu grafik wielkoformatowych, promocyjnych, reklamowych czy zadruku gadżetów.

Atramenty UV Mimaki proponujemy przede wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym drukarnie wielkoformatowe i cyfrowe. Wybrane produkty są oryginalne, pochodzącą bezpośrednio od producenta i dedykowane są drukarkom marki Mimaki. Zapraszamy do kontaktu w celu zakupu proponowanych produktów. Podczas rozmowy doradzimy, które wybrać w zależności od zapotrzebowania.

W Sico Polska dostarczamy jedynie wysokiej klasy atramenty UV, które doskonale sprawdzą się do tworzenia atrakcyjnych grafik wielkoformatowych, reklamowych i promocyjnych, a także do zadruku gadżetów.