Atramenty solwentowe Mimaki

Plotery Mimaki to japońska precyzja, którą szczególnie widać w nadrukowanych grafikach. Specjalnie dla urządzeń tej marki, zajmujemy się dystrybucją wysokiej jakości atramentów solwentowych. Stosowanie ich w drukarkach Mimaki, do których zresztą są one dedykowane, pozwala na uzyskanie doskonale odwzorowanego obrazu na danej powierzchni.

Precyzyjny dobór kolorów, ich trwałość, a także wysoka rozdzielczość wszelkich drukowanych grafik, przełożą się na estetyczne walory projektowanych przedmiotów, na przykład elementów promocyjnych danej firmy.

Zajmujemy się także dystrybucją atramentów solwentowych do drukarek Mimaki, które są odporne na działanie wielu innych czynników, jak na przykład promieniowanie UV czy zarysowania. Co za tym idzie, drukując grafiki za pomocą dostarczanych przez nas atramentów solwentowych do urządzeń marki Mimaki, obraz nie blaknie tak szybko. Dodatkowo do ich kolejnych atutów można zaliczyć szybkie schnięcie oraz bardzo dobra adaptację do różnego rodzaju powierzchni.