MACal 9700 PRO

Grafiki, które świecą, dzień i noc!

Translucentne folie MACal 9700 Pro zapewniają znakomite efekty w aplikacjach typu lightbox, pozwalają tworzyć grafiki wyróżniające się imponującym efektem wizualnym o każdej porze dnia i nocy.

Te elastyczne, transparentne folie, gdy są podświetlane w nocy – prezentują soczyste, żywe kolory, natomiast w ciągu dnia, te same niepodświetlane grafiki wyglądają nadal żywo i kolorowo.

MACal 9700 Pro –  to wysokiej jakości 5-7 letnie folie polimerowe, które posiadają certyfikat ogniowy M1 i są dostępne w szerokiej palecie 31 kolorów.

MACal 9700 Pro – materiał, który w pełni wykorzystuje moc oświetlenia. Folia ta, to znakomity wybór do zastosowań na płaskich powierzchniach, gdzie ważne jest, aby stworzyć spektakularny efekt wizualny zarówno, gdy grafika jest podświetlona, jak i nieoświetlona.

W ofercie producenta dostępnych jest 31 kolorów i dwa poziomy rozpraszania światła. Folie te są wyposażone w trwały, bezbarwny klej akrylowy. Nadają się do zastosowań zewnętrznych, a w szczególności dedykowane są do reklam podświetlanych.

KLUCZOWE CECHY

* 31 kolorów, z jednolitą przezroczystością

* 2 opcje rozpraszania światła (60% i 30%)

* półprzezroczyste, gdy są podświetlane i nieprzezroczyste, gdy są pozbawione źródła światła

* bezbarwny klej akrylowy

* grubość 80 µm

SPECJALNIE ZAPROJEKTOWANY DLA

* reklamy podświetlane (wewnątrz i na zewnątrz)

* oznakowania przydrożne

* oznakowania punktów handlu detalicznego i punktów sprzedaży

* komunikacja korporacyjna

Pobierz PDF