GRAFIKI PODŁOGOWE: CHODNIK – ASFALT – PODŁOGA

StreetRap i StreetLam – idealna para do zadań specjalnych!

 

STREETRAP – folia polimerowa

Produkt jest przeznaczony do produkcji grafik podłogowych na chodnikach i podłogach parkingów. Dobrze przylega do płaskich lub lekko chropowatych powierzchni ruchu pieszego, takich jak beton i asfalt. Niemal wszędzie, gdzie jest ruch pieszy, StreetRap może prezentować Twoją wiadomość pracownikom w miejscu pracy jak i klientom, odwiedzającym: targi, punkty sprzedaży detalicznej, centra kongresowe, budynki użyteczności publicznej, komunikaty bezpieczeństwa, szkoły, obiekty sportowe lub miejsca rozrywki. Klej trwały High-Tack o wysokiej adhezji (26N). Dostępna szerokość 1,37m x 25m.

STREETLAM – laminat dedykowany do folii Streetrap

To produkt opracowany specjalnie do krótko- i średnioterminowych zastosowań grafiki podłogowej na zewnątrz z StreetRap jako nośnikiem druku.
Dzięki dużym cząstkom ściernym połączonym z trwałą polimerową matrycą PCW, StreetLam przyniesie drukowanemu obrazowi wysoką antypoślizgowość wymaganą w zewnętrznych strefach dla pieszych. Laminat posiada najwyższą klasę ścieralności R12. Utrzymuje parametry antypoślizgowe po zamoczeniu. Dedykowany do zastosowań zewnętrznych.
Klej High-tack o wysokiej adhezji. Dostępna szerokość 1,37m x 25 m.

Trwałość połączonych mediów – do 6 miesięcy

Folie na grafiki podłogowe

Laminaty podłogowe

Pobierz PDF
0 0 votes
Article Rating
Do pobrania:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments