Alkemi – nowy, ale bardzo dobrze znany, rozdział w sitodruku!
Na światowym rynku produktów do sitodruku nastąpiła fuzja dwóch firm: brytyjskiego MacDermid Autotype i amerykańskiego CPS. Firmy te, łącząc ugruntowaną wiedzę oraz gamę produktów wykreowały nową markę ALKEMI – kompleksowe rozwiązania do sitodruku odpowiadające na wszystkie potrzeby rynku.
Alkemi to marka przyszłości, która oferuje zwiększoną liczbę innowacyjnych produktów oraz kreatywne wsparcie, za którym stoją starannie przeprowadzone badania.
Dzięki kompletnej gamie emulsji, folii, produktów chemicznych i narzędzi do sitodruku, obejmującej każdy etap procesu sitodruku; od rozpoczęcia do zakończenia, wszystkie drukarnie na całym świecie, bez względu na ich wielkość, otrzymują dostęp do technologii i wiedzy, których potrzebują, aby realizować swoje pomysły.

Firma MacDermid Graphics Solutions nadal będzie dostarczała znakomitej jakości produkty i usługi:
– kontynuacja produkcji w specjalistycznej fabryce w Wantage, Wielka Brytania, posiadającej certyfikat ISO 9001
– brak zmian w wiodących na świecie formułach chemicznych produktów
– dedykowane wsparcie techniczne, sprzedażowe i marketingowe na całym świecie
– szeroki globalny łańcuch dostaw

 

Alkemi – całkowicie nowa gama produktów do sitodruku już wkrótce w sprzedaży…
Skontaktuj się z nami, nie możemy się doczekać, żeby móc o nich wszystko opowiedzieć!
Tworzenie sitodruku nie jest łatwe. Jeśli jednak za Alkemi stoi 140 lat sprawdzonej wiedzy w dziedzinie sitodruku, to przekształcanie idei w idealne produkty jest jak najbardziej możliwe.
Zaufaj nowej marce Alkemi i uzyskaj dostęp do praktycznych rozwiązań!
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące konkretnych produktów, skontaktuj się ze swoim opiekunem klienta, a z przyjemnością na każde odpowiemy.

Pobierz PDF