» Home » Sitodruk » Chemia sitodrukowa

Filmy kapilarne

CAPILLEX CX

Film do prac wymagających najwyższej rozdzielczości z użyciem siatek max. 120l/cm  oraz druku farbami rozpuszczalnikowymi . Daje szablony o grubości 3-4um. Krótki czas naświetlania.Wysoka trwałość.Łatwe odwarstwianie  i wysoka rozdzielczość.


CAPILLEX CP

Film do prac wymagających najwyższej rozdzielczości z użyciem siatek 120-180 l/cm (optymalnie 150) oraz druku farbami rozpuszczalnikowymi i tradycyjnymi UV. Daje szablony o grubości 2-3 um. Krótki czas naświetlania. Wysoka trwałość. Łatwe odwarstwianie i wysoka rozdzielczość.


CAPILLEX 18

Film polecany do druku wielotonalnego i kreskowego farbami rozpuszczalnikowymi lub UV. Zapewnia łatwą obróbkę i odwarstwianie przy pracach wielkoformatowych. Zastosowania obejmują prace poligraficzne, ceramikę i druk przemysłowy siatek o gęstym splocie tam, gdzie odporność szablonu na wodę nie jest wymagana.


CAPILLEX 20

Dostosowany do druku wysokiej rozdzielczości. Zapewnia doskonałą jakość druku tekstów w negatywie i innych delikatnych kresek. Film ten cechuje szeroka granica tolerancji obróbki, szeroki zakres gęstości splotu siatek i formatów.


CAPILLEX 25

Zalecany do popularnych zastosowań, do farb rozpuszczalnikowych. Bardzo popularny na całym świecie. Wyznacza standard przemysłowy dla wielu branż, min. elektronicznej (klawiatury membranowe, obwody drukowane). Łatwo się odwarstwia, nawet bez użycia myjki ciśnieniowej.


CAPILLEX 30

Wyróżnia się czerwonym kolorem i krótkim czasem kopiowania. Opracowany do farb rozpuszczalnikowych. Idealny do druków wielkoformatowych, a także dla drukarzy nie dysponujących silnym źródłem światła do kopiowania.


CAPILLEX 35

Szeroko stosowany w wielu branżach produkcyjnych, min. w elektronice i przemyśle samochodowym. Daje doskonałą rozdzielczość na siatkach średniej i wysokiej gęstości


CAPILLEX 50

Elektronika i inne branże przemysłowe stosują ten film do szablonów, gdy chodzi o jakość i wytrzymałość w tym zakresie liniatur siatek. Wśród zastosowań jest wykonywanie “solder” masek i nanoszenie klejów kontaktowych.


CAPILLEX 80

Elektronika i inne branże przemysłowe stosują ten film do szablonów, gdy chodzi o jakość i wytrzymałość w tym zakresie liniatur siatek. Wśród zastosowań jest wykonywanie “solder” masek i nanoszenie klejów kontaktowych.


CAPLICATOR

Przyrząd do nakładnania filmów kapilarnych, dostępny w szerokościach: 38, 45, 61, 79, 104 i 122 cm. 


CAPILLEX LAMINATING FLUID

Środek ułatwiający nakładanie filmów kapilarnych, polecany szczególnie do "zaciągarek" automatycznych.
Zapytaj o produkt


Zobacz także: