» Home » Sitodruk » Chemia sitodrukowa

Emulsje światłoczułe

SICO PLUS U 

Najwyższej jakości emulsja uniwersalna. Wysoka jakości, barwa niebieska, zawiera 38% części stałych.Odporna na szeroką gamę farb wodnych, rozpuszczalnikowych i wodno-rozpuszczalnikowych. Zalecana szczególnie do szablonów najwyższej trwałości. Dobra jakość i możliwość odwarstwiania.

SICO PLUS W

Wysokiej jakości emulsja do farb wodnych, plastizoli i farb do druku ceramicznego. Wysoka jakość, barwa fioletowa, zawiera 44% części stałych. Odporna na farby wodne, plastizole oraz farby do druku na płytkach ceramicznych. Szczególnie zalecana tam, gdzie wymagana jest wysoka trwałość szablonu. Dobre pokrycie i jakość druku z siatek o rzadszym splocie oraz łatwe odwarstwianie po druku. Jest idealna do druku na konfekcji, tekstyliach i ceramice.


PLUS 7000

Emulsja uniwersalna o wysokiej jakości. Wysoka jakość, barwa niebieska, zawiera 34% części stałych. Odporna na szeroką gamę farb wodnych, rozpuszczalnikowych i wodno-rozpuszczalnikowych. Zalecana tam gdzie wymagana jest wysoka trwałość szablonu podczas druku, dobra jakość i łatwe odwarstwianie. Jest to emulsja uniwersalna.


PLUS 2000

Wysokiej jakości emulsja do farb rozpuszczalnikowych i UV. Wysoka jakość, barwa fioletowa, zawiera 34% części stałych. Odporna na farby rozpuszczalnikowe i utwardzane promieniami UV. Jest szczególnie zalecana tam, gdzie wymagane są krótkie czasy wykonywania szablonu, szeroka tolerancja parametrów technologicznych obróbki, wysoka trwałość szablonu podczas drukowania. Dobra jakośći łatwe odwarstwianie po druku. Jest idealna dla wykonywania szablonów wielkoformatowych. Stosowana jest w elektronice, grafice reklamowej i innych.


PLUS 6000

Wysokiej jakości emulsja do farb wodnych, plastizoli i farb do druku ceramicznego. Wysoka jakość, barwa fioletowa, zawiera 44% części stałych. Odporna na farby wodne, plastizole oraz farby do druku na płytkach ceramicznych. Szczególnie zalecana tam, gdzie wymagane są wysoka trwałość szablonu. Dobre pokrycie i jakość druku z siatek o rzadszym splocie oraz łatwe odwarstwianie po druku. Jest idealna do druku na konfekcji, tekstyliach i ceramice.


PLUS 8000

Najwyższej jakości emulsja uniwersalna. Wysoka jakości, barwa niebieska, zawiera 38% części stałych. Odporna na szeroką gamę farb wodnych, rozpuszczalnikowych i wodno-rozpuszczalnikowych. Zalecana szczególnie do szablonów najwyższej trwałości. Dobra jakość i możliwość odwarstwiania.

PLUS 9000

Wysoka jakość, barwa czerwona, zawiera 47% części stałych. Specjalnie opracowana do drukowania na konfekcji i tekstyliach farbami nie zawierającymi wody m.in. plastizolami i farbami pęczniejącymi. Nie wymaga uczulania.


WR HARDNER

Utwardzacz do emulsji. Dwuskładnikowy produkt do zwiększenia trwałości szablonu sitodrukowego.

UWAGA, po utwardzeniu siatka nie pozwoli się odwarstwić!


EXPOSURE CALCULATOR

Kalkulator naświetleń


PLUS II CLASSIC

Podstawowa emulsja uniwersalna. Diazo w klasycznej formie (rozpuszczane w wodzie).


PRO SPEED

Emulsja projekcyjna, wstępnie uczulona. Krótki czas naświetlania, łatwe odwarstwianie. Odporna na rozpuszczalniki i farby UV. Kolor niebieski.


Zapytaj o produkt
Zobacz film


Zobacz także: