» Home » Reklama » Folie Flex i Flock

Folie FLEX

POLI-FLEX PREMIUM to poliuretanowa folia, ekologiczna, o wykończeniu matowym, antyrefleksyjnym.
POLI-FLEX PREMIUM jest materiałem dedykowanym do transferów na tekstylia takie jak bawełna, mieszanki poliester/bawełna i poliester/akryl.
POLI-FLEX polecany jest do wykonywania grafiki reklamowej na tekstyliach, aplikacji na odzieży sportowej, torbach sportowych i artykułach promocyjnych.

SERIE:

400 - seria podstawowa

420-430 -seria kolory metaliczne

440 - kolory fluo

Przetwarzanie
POLI-FLEX PREMIUM może być wycinany we wszystkich dostępnych na rynku ploterach tnących. Polecamy stosowanie standardowego noża 45°. Po „wybraniu” niepotrzebnych elementów wyciętej grafiki, przenosimy ją na podłoże za pomocą prasy do transferu. Podkład poliestrowy powinien być usunięty na ciepło poczym polecamy kontynuowanie transferu z tymi samymi parametrami przez ok. 2 sekundy.

Właściwości
Wytrzymuje pranie w 60°C. Możliwe jest czyszczenie chemiczne. Nylon i tekstylia impregnowane (nieprzemakalne) nie dają się transferować POLI-FLEX'em PREMIUM. Dla takich podłoży polecamy używanie POLI-FLEX'a NYLON.
Gwarancja i odpowiednia trwałość POLI-FLEX'a PREMIUM są możliwe tylko wtedy, gdy zachowane są zalecane parametry transferu: docisk, temperatura i czas. Polecamy każdorazowe wykonanie próby aplikacji. Miękka, elastyczna folia transferowa jest przyjemna w dotyku i zapewnia wysoki komfort użytkowania. POLI-FLEX PREMIUM jest materiałem doskonale kryjącym. Surowce użyte do wykonania folii POLI - FLEX PREMIUM są ekologiczne, nie zawierają PVC, plastyfikatorów i metali ciężkich. POLI-FLEX PREMIUM posiada samoprzylepny podkład poliestrowy, który umożliwia precyzyjne i wygodne pozycjonowanie grafiki na tkaninie.
POLI - FLEX PREMIUM jest też dostępny z podkładem bez kleju w serii 4700, w podstawowych kolorach: białym (4701) i czarnym (4702).
W przypadku tych folii poliestrowy podkład powinien być usuwany na zimno.


Standardowe Wymiary
1,524 mm x 25 m, 500 mm x 25 m.

 POLI FLEX IMAGE

Wysokiej jakości folia ze specjalną powłoką “efektową” występuje w kilku liniach powierzchni:
glitter, pearl, paint, starflex, reflex silver (4781), reflex eco (4782), luminous i brillant

Klej aktywowany termicznie. Folia polecana do transferu na tkaniny bawełniane, poliestrowe, poliakrylany, itp. Do wykonywania napisów oraz grafiki na odzieży, ubiorach sportowych, torbach, artykułach promocyjnych, flagach i banerach tekstylnych.

POLI FLEX FASHION

 Wysokiej jakości folia ze specjalną powłoką pokrytą unikalnymi wzorami z klejem aktywowanym termicznie. Folia polecana do transferu na tkaniny bawełniane, poliestrowe, poliakrylany, itp. Do wykonywania napisów oraz grafiki na odzieży, ubiorach sportowych, torbach, artykułach promocyjnych, itp.

POLI FLEX FASHION występuje w kilku wzorach wykończenia: metallic, jeans, carbonium, twill, spangle, snake i marble.

POLI FLEX NYLON

Wysokiej jakości poliuretanowa folia matowa z klejem aktywowanym termicznie. Doskonale kryjąca, elastyczna, miękka w dotyku. Folia polecjalna do transferu na tkaniny nylonowe. Do wykonywania napisów oraz grafiki na odzieży, ubiorach sportowych, torbach, artykułach promocyjnych, flagach i banerach tekstylnych.

POLI FLEX BLOCKOUT

Seria posiada specjalną warstwę blokującą dostępną w podstawowych kolorach: white, light blue, red yellow i orange. Niektóre kolory (black, green, navy blue, royal blue, forest green, grey, turquoise, purple, brown, gold metallic, silver metallic, sapphire, sky blue, lilac, apple green, military green, aubergine) mają doskonałą odporność na sublimowanie koloru z tkaniny, mimo braku specjalnej powłoki. Z powodu ogromnej ilości tkanin i barwników zalecamy każdorazowo wykonanie próby. 

POLI FLEX STRETCH

To matowa, rozciągliwa folia poliuretanowa. Materiał dedykowany do transferów na tekstylia takie jak bawełna, mieszanki poliestru /bawełny i poliestru/ akryl. Do wykonywania napisów oraz grafiki na odzieży, ubiorach sportowych, torbach, artykułach promocyjnych.


Zapytaj o produkt


Zobacz także:

Folie FLOCK/TUBITHERM

POLI - FLOCK to wysokiej jakości materiał do transferu na gorąco

więcej

Folie FLEX i FLOCK do druku

Wyjątkowa oferta materiałów termotransferowych do druku

więcej

Prasy do termotransferu

Manualna prasa termotransferowa TP 06  jest idealna do mało i średnio nakładowych produkcji. 

więcej