» Home » O nas » Kariera

Kariera

Pracownik mieszalni farb i napinalni

Miejsce pracy: Warszawa

Firma handlowa branży poligraficznej poszukuje pracownika, którego głównym zajęciem będzie dobór i mieszanie farb oraz napinanie sit.

Zakres obowiązków:

- dobór farb w systemie PANTONE,

- mieszanie farb,

- tworzenie receptur kolorystycznych,

- napinanie sit.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy w mieszalni farb lub w drukarni sitodrukowej (warunek konieczny),

- doświadczenie w tworzeniu receptur kolorystycznych,

- doświadczenie w napinaniu sit drukarskich,

- umiejętności posługiwania się komputerem,

- gotowość do nauki.

sico@sico.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Annopol 3 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  SICO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Annopol 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. gospodarki magazynowej

- przyjmowanie i wydawanie dostaw w systemie magazynowo - rozliczeniowym,

- wyjaśnianie niezgodności i rozliczanie korekt stanów magazynowych,

- generowanie dokumentów: PZ, PZI, PM, WM, MMP, MMW, RW, PW,

- rejestrowanie numerów seryjnych, dat ważności towarów w systemie,

- etykietowanie towarów na wejściu i wyjściu,

- sporządzanie raportów i statystyk dotyczących gospodarki magazynowej,

- rejestrowanie wysyłek towarów w systemie,

- udział w corocznej inwentaryzacji,

- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

- znajomość zasad gospodarki magazynowej,

- znajomość przepisów dotyczących obrotu towarami niebezpiecznymi – ADR będzie dodatkowym atutem,

- znajomość programu COMARCH ERP XL będzie dodatkowym atutem,

- znajomość programów: Word, Excel,

- dokładność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

W ramach umowy o pracę oferujemy interesującą i wielozadaniową pracę, która polegać będzie głównie na generowaniu i przetwarzaniu dokumentów magazynowych w systemach komputerowych.