LA-160W laminator Mimaki

Sico Polska wprowadza do sprzedaży wielkoformatowy laminator serii LA-160W firmy Mimaki.

 

Mimaki w dalszym ciągu wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, które zapewniają firmom szybsze, łatwiejsze i bardziej ekonomiczne wykonywanie imponujących, pełnokolorowych oznakowań i grafik reklamowych. To rozwiązanie dotyczące procesu laminowania jest kolejnym przykładem tych innowacji, a w połączeniu z nową serią rozwiązań drukująco-tnących UCJV firmy Mimaki stanowi gotową ofertę, która pomoże firmom uzyskać większe zyski.

 

Główne cechy:

  • Wspomaganie termiczne zapewnia doskonałe wykończenie: Laminator LA-160W to urządzenie wspomagane termicznie o maksymalnej temperaturze 60˚C. Wspomaganie termiczne poprawia przyczepność laminatu, szczególnie do powierzchni zadrukowanych atramentami utwardzanymi promieniowaniem UV, i zmniejsza ryzyko powstania efektu srebrzenia powodowanego przez laminaty samoprzylepne. Ze względu na natychmiastowe utwardzanie, atramenty UV mają nieco nierówną powierzchnię, która może zatrzymywać pęcherzyki powietrza podczas procesu laminowania, powodując srebrzyste plamki pogarszające wygląd produktu.
  • Duża wydajność: laminowanie z szybkością do 7,5m na minutę – oznacza, że wykańczanie może nadążyć za produkcją i ograniczyć wąskie gardła.
  • Proste i niezawodne działanie: ten łatwy w obsłudze laminator zawiera wszystkie funkcje na panelu sterowania i jest wyposażony w łatwo dostępną dźwignię dociskową i pedał nożny. Ponadto rolka odbierająca ułatwia kontrolowanie całego procesu przez jedną osobę.
  • Laminat Mimaki Vision: Laminat Mimaki Vision 310 (błyszczący), opracowany specjalnie do atramentów utwardzanych promieniowaniem UV i laminatorów serii LA, zapewnia doskonałe błyszczące wykończenie z zachowaniem jasności kolorów wydruku. Ten wysokiej jakości, wspomagany termicznie laminat stanowi również ekonomiczną alternatywę dla folii do laminowania na zimno.

Kompletny system od Mimaki

Laminatory serii LA z laminatem Mimaki Vision są idealnymi towarzyszami urządzeń drukująco-tnących UV-LED serii UCJV. Ponieważ wydruki UCJV są natychmiast suche, można je od razu wykańczać na laminatorze serii LA. To kompletne, zharmonizowane rozwiązanie zapewnia niezawodną wydajność i jakość w sytuacjach, gdy preferowany laminat ochronny.


Zapytaj o produkt


Zobacz także:

Laminator STARTER 1600, 1400, 1080 (Kala)

Laminator Starter znakomicie sprawdza się w typowych zleceniach realizowanych ...

więcej

Laminator Atlantic 1650 (Kala)

Nowy laminator do laminowania na gorąco i na zimno

więcej

Laminator Mistral 1650 i 2100 (Kala)

Zaprojektowane i produkowane we Francji! 

więcej

Automatyczny trymer X - Y (Kala)

KalaXY standardowo wyposażony jest w 3 noże wzdłużne ...

więcej

Mimaki CG - 130 SR III - ploter tnący

Nowa seria ploterów tnących Mimaki CG-SRIII, wśród których znajduje się zarówno...

więcej

CF22-1225 ploter tnący Mimaki

Nowy, płaski ploter tnący CF22-1225 - zapewnia szybszą, łatwiejszą i bardziej zyskowną produkcję oznakowań i materiałów reklamowych w krótkich seriach!

 

więcej

Laminator Millenium III

Laminator Millenium III włoskiego producenta Flexa, to urządzenie do laminacji na zimno i na gorąco, przeznaczony jest do realizacji   wymagających szczególnej precyzji.

więcej

Trymer tnący Extrim

trymer tnący Extrim jest przeznaczony do łatwego i precyzyjnego cięcia materiałów elastycznych o grubości do 1,8 mm.

więcej

Laminator Easy Lite 160

Perfekcyjna laminacja zawsze miała swoją cenę. Flexa oferuje Easy Lite 160 - laminator, który gwarantuje wysoką jakość przy niewielkich nakładach finansowych.

więcej

Trymer tnący Miura II

Precyzyjna i szybka Miura II jest automatycznym trymerem do przycinania wydruków wzdłuż osi Xi Y.

więcej