CF22-1225 ploter tnący Mimaki

Nowy, płaski ploter tnący CF22-1225 MIMAKI

To gotowe rozwiązanie – w połączeniu z drukarką płaską JFX200-2513 i oprogramowaniem ArtiosCAD – zapewnia szybszą, łatwiejszą i bardziej zyskowną produkcję oznakowań i materiałów reklamowych w krótkich seriach.


Firma Sico Polska  wprowadziła do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów. Te trzy elementy składowe pozwalają specjalistom zajmującym się tworzeniem oznakowań i grafik reklamowych na wykonywanie bardziej zyskownych krótkoseryjnych zadań drukowania i cięcia.  Nowa maszyna CF22-1225 będzie prezentowana na stoisku firmy Bompan na targach Viscom Italia, które odbędą się w dniach 12–14 października w Mediolanie. Firma Bompan będzie wystawiać się w pawilonie 8, stoisko E23/E27/G20.

 

 W połączeniu z płaską drukarką atramentową UV JFX200-2513 i oprogramowaniem ArtiosCAD ta oferta jest doskonałym, kompletnym rozwiązaniem do cięcia i bigowania kartonu powlekanego oraz cięcia postępowo-zwrotnego materiałów piankowych używanych do pakowania.

 

Ponadto atramenty UV LED firmy Mimaki nadają się do pełnokolorowego druku o doskonałej jakości kolorów na różnych materiałach, w tym nośnikach niepowlekanych. Niezależnie od rodzaju wykonywanych zadań – zaawansowanych krótkoseryjnych oznakowań i grafik reklamowych, makiet lub próbek opakowań, zleceń specjalnych dla mebli w krótkich seriach czy tworzenia i wykonywania projektów na żądanie – to rozwiązanie spełni każde oczekiwania. Pozwala ono firmom świadczyć usługi o najwyższej jakości, wysokiej wartości i z dużą marżą. Jednocześnie może ograniczyć liczbę nieprzyjmowanych zleceń lub konieczność zlecania prac firmom zewnętrznym.

 

Funkcja ID Cut w oprogramowaniu RasterLink6 plus

Najnowsza wersja powszechnie stosowanego oprogramowania Mimaki RasterLink RIP zawiera funkcję ID Cut, która ułatwia i przyspiesza drukowanie i cięcie. Oprócz znaków rejestracyjnych oprogramowanie RasterLink6 plus umożliwia dodawanie do wydruków także kodów kreskowych. Kod kreskowy odczytywany przez czujnik znaczników cięcia w maszynie CF22-1225 zawiera informacje na temat cięcia i obrotu umożliwiające zautomatyzowanie procesu cięcia. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w przypadku wykonywania zagnieżdżonych zadań drukowania/cięcia, ponieważ ploter tnący stale odczytuje dane zadań pojedynczych i zespolonych.

 

Oprogramowanie RasterLink6 plus zawiera również wtyczkę FineCut do programu Adobe Illustrator, co umożliwia wygodny podgląd wydruku w celu zminimalizowania liczby błędów przed operacją drukowania i cięcia. Oprócz tego szeroki wybór narzędzi tnących umożliwia cięcie materiałów przemysłowych, takich jak akryl, pianka czy guma, o grubości do 55 mm.

 

Szybka realizacja projektów specjalnych

Wdrożenie kompletnego rozwiązania drukująco-tnącego pozwoli firmom realizować zlecenia od projektowania po wykańczanie w wysoce zintegrowany sposób. Klienci zyskują pewność, że ich usługodawca może wykonać wysokiej jakości, krótkoseryjne i całkowicie zaprojektowane opakowania, oznakowania czy grafiki reklamowe.

Maszyna Mimaki CF22-1225 powinna być dostępna w sprzedaży pod koniec 2017 roku.


Zapytaj o produkt


Zobacz także:

Laminator STARTER 1600, 1400, 1080 (Kala)

Laminator Starter znakomicie sprawdza się w typowych zleceniach realizowanych ...

więcej

Laminator Atlantic 1650 (Kala)

Nowy laminator do laminowania na gorąco i na zimno

więcej

Laminator Mistral 1650 i 2100 (Kala)

Zaprojektowane i produkowane we Francji! 

więcej

Automatyczny trymer X - Y (Kala)

KalaXY standardowo wyposażony jest w 3 noże wzdłużne ...

więcej

Mimaki CG - 130 SR III - ploter tnący

Nowa seria ploterów tnących Mimaki CG-SRIII, wśród których znajduje się zarówno...

więcej

LA-160W laminator Mimaki

Laminator LA-160W to urządzenie wspomagane termicznie o maksymalnej temperaturze 60˚C. 

więcej

Laminator Millenium III

Laminator Millenium III włoskiego producenta Flexa, to urządzenie do laminacji na zimno i na gorąco, przeznaczony jest do realizacji   wymagających szczególnej precyzji.

więcej

Trymer tnący Extrim

trymer tnący Extrim jest przeznaczony do łatwego i precyzyjnego cięcia materiałów elastycznych o grubości do 1,8 mm.

więcej

Laminator Easy Lite 160

Perfekcyjna laminacja zawsze miała swoją cenę. Flexa oferuje Easy Lite 160 - laminator, który gwarantuje wysoką jakość przy niewielkich nakładach finansowych.

więcej

Trymer tnący Miura II

Precyzyjna i szybka Miura II jest automatycznym trymerem do przycinania wydruków wzdłuż osi Xi Y.

więcej