Trymer tnący Miura II

Precyzyjna i szybka  Miura II jest automatyczną wycinarką z obrotowymi ostrzami do przycinania wydruków wzdłuż osi X i Y. Stosowana jest również do cięcia innych materiałów i elastycznych podłoży, takich jak papier (również papier laminowany), papier fotograficzny, durantrans, folie samoprzylepne powlekane PCW, poliester, poliwęglan, materiały odblaskowe, guma magnetyczna, banery (do 900 g) oraz różnego rodzaju tkaniny.

 

To wielofunkcyjne i łatwe w użytkowaniu urządzenie jest niezbędnym elementem łańcucha produkcyjnego, pozwalającym na usprawnienie etapu cięcia, uniknięcie niepotrzebnego spowolnienia produkcji, zwiększenia produktywności i cięcie (można tak powiedzieć) kosztów. Mura II łączy w sobie całkowite bezpieczeństwo oraz wyjątkową wydajność z niskimi kosztami serwisowania oraz długoterminową niezawodnością.


Zapytaj o produkt
Zobacz film


Zobacz także:

Laminator Easy Lite 160

Perfekcyjna laminacja zawsze miała swoją cenę. Flexa oferuje Easy Lite 160 - laminator, który gwarantuje wysoką jakość przy niewielkich nakładach finansowych.

więcej

Trymer tnący Extrim

trymer tnący Extrim jest przeznaczony do łatwego i precyzyjnego cięcia materiałów elastycznych o grubości do 1,8 mm.

więcej

Laminator Millenium III

Laminator Millenium III włoskiego producenta Flexa, to urządzenie do laminacji na zimno i na gorąco, przeznaczony jest do realizacji   wymagających szczególnej precyzji.

więcej

Oczkarka ręczna

Oczkarka ręczna z ekologicznymi, plastikowymi oczkami!

więcej