Laminator Easy Lite 160

Perfekcyjna laminacja zawsze miała swoją cenę. Operatorzy wiedzą, że oszczędzanie na urządzeniu laminującym wiąże się z ryzykiem uzyskania niezadowalających rezultatów i pojawiania się pęcherzyków powietrza. Flexa oferuje Easy Lite 160 - laminator, który gwarantuje wysoką jakość przy niewielkich nakładach finansowych.

Easy Lite 160 jest profesjonalnym urządzeniem laminującym zabezpieczającym grafiki poprzez nakładanie dwustronnych folii samoprzylepnych, taśm aplikacyjnych i folii ochronnych w prosty, szybki i precyzyjny sposób - przy maksymalnej odległości pomiędzy rolkami wynoszącej 30 mm.

Ze względu na to, że górna rolka Easy Lite 160 posiada element grzejny, laminator ten stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka solidnego, niezawodnego i łatwego w użytkowaniu urządzenia gwarantującego rezultaty wysokiej jakości. FLEXA Easy Lite 160 oferuje wszystkie te zalety – w tym najwyższą jakość produkcji – za niezwykle niską cenę. Zakup Easy Lite 160 szybko się zwraca, i to każdego dnia.

Dzięki szybkości ładowania i zmiany rolek materiału, Easy Lite 160 oferuje wiele korzyści i pozwala sporo zaoszczędzić. Duża uniwersalność zastosowań połączona z przyjaznym użytkownikowi panelem sterowania sprawia, że Easy Lite 160 jest urządzeniem niezbędnym i jednocześnie najlepszym wyborem dla każdego, kto pracuje w branży komunikacji wizualnej.

Easy Lite 160 to idealne rozwiązanie - zapewnia wysoką jakość przy atrakcyjnej cenie zakupu.

 


Zapytaj o produkt
Zobacz film


Zobacz także:

Laminator STARTER 1600, 1400, 1080 (Kala)

Laminator Starter znakomicie sprawdza się w typowych zleceniach realizowanych ...

więcej

Laminator Atlantic 1650 (Kala)

Nowy laminator do laminowania na gorąco i na zimno

więcej

Laminator Mistral 1650 i 2100 (Kala)

Zaprojektowane i produkowane we Francji! 

więcej

Automatyczny trymer X - Y (Kala)

KalaXY standardowo wyposażony jest w 3 noże wzdłużne ...

więcej

Mimaki CG - 130 SR III - ploter tnący

Nowa seria ploterów tnących Mimaki CG-SRIII, wśród których znajduje się zarówno...

więcej

LA-160W laminator Mimaki

Laminator LA-160W to urządzenie wspomagane termicznie o maksymalnej temperaturze 60˚C. 

więcej

CF22-1225 ploter tnący Mimaki

Nowy, płaski ploter tnący CF22-1225 - zapewnia szybszą, łatwiejszą i bardziej zyskowną produkcję oznakowań i materiałów reklamowych w krótkich seriach!

 

więcej