» Home

Festiwal Druku stoisko F3!

Sico Polska – firma oferująca szeroką gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe – na targach Festiwal Druku zaprezentuje trzy urządzenia.

Na stanowisku F3 Sico Polska będzie można zapoznać się z możliwościami drukarek Mimaki-UV i plotera drukująco-tnącego oraz laminatora Mistral.

 

Mimaki UCJV 300-160 

To drukarka UV oferująca możliwość cięcia w linii i wyposażona w biały atrament do drukowania czterowarstwowego. Ploter drukująco-tnący UCJV300-160 to coś więcej niż możliwość druku i cięcia: przekracza granicę i daje możliwości uniwersalnego i wszechstronnego zastosowania. Drukarka Mimaki UCJV300-160 oferuje możliwość cięcia w linii, jest wyposażona w biały atrament do drukowania czterowarstwowego. Tworzy olśniewające panele podświetlane, które „zmieniają” schematy kolorystyczne w zależności od źródła światła. Drukuje i tnie – a raczej najpierw tnie, potem drukuje – etykiety, naklejki, grafiki samochodowe, szablony opakowań itp., wszystko na jednym urządzeniu. Cztery kolory atramentów UV dają większe możliwości zastosowań, poszerzają ofertę, co zwiększa konkurencyjność.

 

Mimaki UJF 6042 MkII

Drukarki Mimaki serii UJF MkII posiadają właściwości pozwalające użytkownikom (dostawcom usług druku komercyjnego, reklamowego, drukarniom materiałów reklamowych i produktów personalizowanych, producentom, technologom, wykładowcom i wytwórcom) na tworzenie produktów specjalnych, nagród, produktów personalizowanych, personalizowanej produkcji „od ręki”, elementów składowych i wiele innych.

 • drukują z maksymalną prędkością 3,52 m2/godz., czyli o 20% szybciej niż aktualne modele, oraz mogą drukować na obiektach o grubości do 153 mm;
 • mają zaawansowane rozwiązania mechaniczne, w tym stół, który przemieszcza się podczas drukowania w celu zmniejszenia wibracji drukarki, co zapewnia precyzyjne nanoszenie atramentu i druk wysokiej jakości na szerokiej gamie obiektów i materiałów;
 • umożliwiają ustawienie rozszerzeń kolorystycznych w oprogramowaniu RasterLink w celu lepszego odwzorowania kolorów – co zapewnia bardziej realistyczne i ciągłe kolory oraz jaśniejsze odcienie skóry;
 • zapewniają bezproblemowe działanie dzięki automatycznemu wykrywaniu i czyszczeniu zatkanych dysz, zastępując je dobrymi dyszami podczas tego procesu, co pozwala na ciągłe drukowanie i redukuje odpady z powodu wadliwych dysz; Mimaki Circulation Technology (MCT) uruchamia cyrkulację białego atramentu w regularnych odstępach czasu, aby zapobiec sedymentacji pigmentu, która może prowadzić do nieprawidłowego działania dysz;
 • co szczególnie ważne w środowiskach detalicznych, całkowicie zakryty stół w tych nowych drukarkach poprawia bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu jakości druku, ponieważ zapobiega przedostaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń do systemu.
 

Laminator Mistral

Zaprojektowany i produkowany we Francji! Najnowsze laminatory KALA świetnie wpasowują się w potrzeby nowoczesnej drukarni cyfrowej dzięki oferowanej technologii i ciekawym designie. Laminatory nowej generacji –  Mistral  160 i 2100 dostarczają wysoką wydajność w dobrej cenie.

Mistral 1650 i 2100 to:

 • laminowanie jednostronne z podkładem lub bez,
 • laminowanie z jednoczesnym naklejaniem na płytę,
 • kapsułkowanie w jednym przebiegu,
 • taśma transferowa,
 • możliwość naklejenia kolorowej folii na spód wydruku,
 • maksymalna grubość laminowania: 50 mm,

➤ prędkość do 6,20 m/Mn,

➤ laminowanie do grubości 50 mm,

➤ wysokiej wydajności laminator z górnym podgrzewanym wałkiem o zakresie tem. od 30°C do 60°C,

➤ dostępny w szerokości 165 cm oraz 210 cm.

 

Festiwal Druku.pl odbywa się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających targi: ZOBACZ TUTAJ.Czytaj także:

Jedną kupujesz, drugą zyskujesz Mimaki JFX 200- UCJV150

20.09.2018

Okazja by wyposażyć  drukarnię w kompleksową technologie druku UV!

czytaj więcej

Mimaki TS55-1800 (r)ewolucja w druku na tekstyliach

18.09.2018

Nowa drukarka Mimaki TS55-1800 to początek następnej (r)ewolucji w druku na tekstyliach!

czytaj więcej

Sico Printing Academy 2018 w Krakowie

13.09.2018

Zapraszamy do Szkoły Druku Wielkoformotowego i Sitodruku w Krakowie 

czytaj więcej

HANZAFLEX- baner na wybory 2018

04.09.2018

HANZAFLEX to linia materiałów PCW przeznaczona do cyfrowego druku solwentowego.

czytaj więcej

Last Minute PROMOCJA JV150 - 160

03.09.2018

Nie zapominaj o wakacjach i skorzystaj z oferty LAST MINUTE na drukarki Mimaki JV150 - 160 w dobrej cenie  do końca września!

czytaj więcej

LUS - 200 atrament elastyczny LED UV

21.08.2018

Wysoka elastyczność po utrwaleniu sprawia, że...

czytaj więcej

Folie polimerowe MacTac seria 9000

26.07.2018

Seria JT i LF 9000 obejmuje trzy typy mediów – folie polimerowe premium, pośrednie i ekonomiczne oraz media do laminacji.

czytaj więcej

Atramenty sublimacyjne Elvajet Swift wkraczają do gry!

15.06.2018

Najbardziej wydajne ekonomiczne atramenty sublimacyjne.

czytaj więcej

DT8 i DT8Pro Triangle- atramenty sublimacyjne

14.06.2018

WODNE ATRAMENTY DO PLOTERÓW WYPOSAŻONYCH W GŁOWICE EPSON

czytaj więcej

IMAGin JT 10700 folia wylewna w ofercie

11.06.2018

Seria JT i LF 10700 to doskonały wybór do długoterminowych zastosowań promocyjnych na powierzchniach 3D.

czytaj więcej