Folie samoprzylepne Kemica

Wysoka jakość druku na większości drukarek solventowych. Najwyższej jakości "coating" oraz doskonałej jakości klej pozwala na średnio oraz długoterminowe aplikacje.


  • FOLIE MONOMEROWE

Folie do krótko i średniookresowych zastosowań, polecane do aplikacji na powierzchnie płaskie i na niewielkie krzywizny. Grubość 100 um (80 um transparentne), białe i transparentne, błyszczące i matowe, klej akrylowy lub barwiony (szary, czarny lub niebieski), trwały lub usuwalny.

 

  • FOLIE POLIMEROWE

Folie do średnio i długookresowych zastosowań, polecane do aplikacji na powierzchnie płaskie,krzywizny i powierzchnie pofalowane. Grubość 75 um, białe i transparentne, błyszczące i matowe, klej akrylowy lub barwiony (szary lub niebieski).

Wykończenie: biała błysk.

Dostępne szerokości: 137cm, 155cm

 

  • FOLIE "AIR FREE"

Folie do średnio i długookresowych zastosowań, polecane do aplikacji na powierzchnie płaskie,krzywizny i powierzchnie pofalowane.

Monomerowe - grubość 10 um, białe błyszczące, klej akrylowy, bezbarwny

Polimerowa - grubość 75 um, białe błyszczące, klej akrylowy, bezbarwny

 

  • FOLIE DO GRAFIK PODŁOGOWYCH

Folie "podłogowe" ze specjalną anty-poślizgową powierzchnią odporną na zarysowania. Dedykowane do średnio i długoterminowych dekoracji i reklam "podłogowych". Transparentne folie strukturalne, o grubości 120 i 170 um, poliwęglan 125 um, klej akrylowy, trwały.

Posiadają certyfikat anty-poślizgowy.

 

  • FOLIE ADHEZYJNE

Folie elektrostatyczne do krótkookresowych dekoracji okiennych (na szkle). Monomerowe folie o grubości 150 um, białe i transparentne.Zapytaj o produkt


Zobacz także: